HAKKıNDA

Guangzhou AUKEWEL Electronics Co, Ltd 2000 yılında kurulan Guangzhou aokewei Electronics Co., Ltd., Ar-Ge, üretim ve satış entegre tıbbi cihazlar ve sağlık ekipmanları üreticisidir. Son 20 yılda, her zaman "dünyadaki insanları daha sağlıklı hale getirme" kurumsal misyonuna bağlı kalmıştır. Kuruluşundan bu yana, şirket ürün araştırma ve geliştirmeye odaklanan seçkin bir ekibe sahiptir ve üretim, öğretim ve araştırma alanlarında stratejik işbirliği sağlamak, uluslararası ileri teknolojiyi tanıtmak ve ürünleri entegre etmek için birçok tanınmış üniversite ile işbirliği yapmıştır. Hidrojen, hidrojen oksijen, hidrojen su, lazer, ultrasonik, enerji alanı, kızılötesi ısıtma, manyetik enerji ısıtma, düşük orta frekanslı biyoelektrik, ritim ve diğer birçok ilkeye odaklanan şirket, sürekli derinlemesine yükseltme geliştirme ve araştırmalar yürütmektedir. Endüstride ürün performansının avantajlarını korumak için. Zanaatkar ruhuyla, şirket e-ticaret platformları, marka işletmeleri, yabancı işletmeler ve diğer müşteriler için sistematik OEM / ODM özelleştirme sağlar. Buna ek olarak, üretim yönetimindeki şirket, istikrarlı kalitesi, ileri teknoloji ile ISO kalite yönetim sistemi gereksinimlerine sıkı sıkıya bağlı olarak, Sektörün iyi bir üne sahip aokewei. 2018 yılında şirket, ulusal fikri mülkiyet yönetim sisteminin sertifikasını geçti, ürün geliştirmenin ön danışmanı olarak kıdemli bir tıp doktoru tuttu, 63 patent sertifikası, 37 yeterlilik sertifikası, 7 yazılım telif hakkı dahil 136 fikri mülkiyet hakkı kazandı. Ve sınıf II ve sınıf III tıbbi cihaz ürün tescil sertifikaları aldı. Buna ek olarak, şirket aynı zamanda "bilim ve teknolojinin küçük devi", "yüksek teknoloji kurumsal" ve diğer yüksek teknoloji işletmeleri olarak kabul edilmiştir. Şirketin ürünleri de TÜV'yi geçti mi? ISO mu? 13485 / RoHS / reach / CE / FDA ve diğer uluslararası sertifikalar ve müşterilere sürekli olarak tıbbi cihaz yasaları ve yönetmeliklerinin gereksinimlerini karşılayan ürünler sunar. Ürünler 50'den fazla ülkeye ve Avrupa, Amerika, vb. Yaklaşık 200 bölgeye ihraç edilmektedir ve uluslararası toplum tarafından tanınmaktadır.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Nabız ve Döndür manyetoterapi makinesinin tanıtımı

1. Nabız manyetoterapi makinesi, bu akımı elektromıknatısın bobinine geçirerek çeşitli darbe manyetik alanı şekilleri oluşturabilen aralıklı darbe akımı oluşturmak için aralıklı bir osilatör kullanır. Darbeli manyetik alanın özelliği, manyetik alanın aralıklı olarak görünmesi ve manyetik alanın değişen frekansı, dalga formu ve tepe değerinin ihtiyaca göre ayarlanabilmesidir.


Çin'de Oxy hidrojen jeneratörlerinin Classifications

Çin'deki xy he oxy hidrojen jeneratörü, Brownian gazı üretmek için su sis zi kullanan bir elektrokimyasal cihazdır. Çin'de Oxy hidrojen jeneratörü genellikle bir güç kaynağı sistemi, zer zer sistemi, buhar-su ayırma sistemi, soğutma sistemi, kontrol sistemi, güvenlik anti-backfire sistemi ve hidrojen-oksijen jeneratörü (alev tabancası, alev tutucu ve alev atmosferi gibi) ayar cihazı) vb.


The hho H2 jeneratörü prensibi

The hho H2 jeneratörü prensibi esas olarak iki farklı durumu içerir: saf su sis zi ile lye elektroliz ve hidrojen üretimi ile hidrojen üretimi. The iki yöntemin kendi özellikleri vardır, bunların arasında: 1. Hydrogen üretimi saf su electrolyzi ile: electrolyhe elektroliz suyu (1Ω Ω/cm'den büyük direnç, deiyonize su veya elektronik veya analiz endüstrisinde kullanılan çift damıtılmış su) gereksinimlerini karşılar. elektrolitik hücrenin anot odasına gönderilir.


Tpratik uygulamalarda hho H2 jeneratörünün kullanımı

As yeşil bir enerji ortamı, hho H2 jeneratörü tarafından kullanılan hidrojen, diğer gazlarla eşsiz olan kaynak, çevre ve sürdürülebilir kalkınmanın gereksinimlerini karşılayabilir. Hho H2 jeneratörü elektroliz ile hidrojen üretmektir. It, elektrot olarak bir elektrolit ve değerli metal olarak potasyum hidroksit sulu çözeltisi kullanır.


H2 inhalasyon makinesinin seçimi

H2 inhalasyon makinesinin saf hidrojen modu 300ml veya 600ml mi? H2 inhalasyon makinesindeki hidrojen büyük biyolojik güvenliğe sahip olsa da, hidrojen patlama aralığı (4-74%) de kabul edilir.


Stroke Treatment için Hydrogen eneenefits

More on yıl önce, bilim adamları ilk olarak % 2 hidrojen inhalasyonunun serebral iskemi-reperfüzyon hasarını tedavi edebildiğini ve hidrojen tıbbi araştırmalarında bir dönüm noktası açan serebral enfarktüsün boyutunu azalttığını bildirdi.


Magnetoterapi makinesi üreticileri manyetoterapi makinesi kullanma önlemlerini anlamanızı sağlar

1. The manyetoterapi makinesi üreticisi, manyetoterapi ekipmanı kullanarak manyetoterapinin yan etkilerinin insidansının manyetik alanın gücü ile ilgili olduğunu söyler., Do çok güçlü manyetik alan kullanmaz, yan etkileri azaltmaya veya önlemeye yardımcı olur.


H2 inhalasyon makinesinin tures eatures

Hydrogen hydrogen 2 inhalasyon makinesinin hidrojen üretim yöntemi hakkında kazanın. The yüksek konsantrasyonlu hidrojen-oksijen karışımı, lye elektroliz (suda potasyum hidroksit gibi güçlü alkali ekleyerek) tarafından üretilir. Ho H2 inhalasyon makinesinin gaz kendisi elektrostatik yanma ve patlama (statik elektrik ubiquitous) ile karşılaşacak ve bu hidrojen üretim teknolojisi yavaş yavaş sektörde aşamalı olarak aşamalı olarak devre dışı bırakıldı.


daha fazla göster