HAKKıNDA

Guangzhou AUKEWEL Electronics Co, Ltd 2000 yılında kurulan Guangzhou aokewei Electronics Co., Ltd., Ar-Ge, üretim ve satış entegre tıbbi cihazlar ve sağlık ekipmanları üreticisidir. Son 20 yılda, her zaman "dünyadaki insanları daha sağlıklı hale getirme" kurumsal misyonuna bağlı kalmıştır. Kuruluşundan bu yana, şirket ürün araştırma ve geliştirmeye odaklanan seçkin bir ekibe sahiptir ve üretim, öğretim ve araştırma alanlarında stratejik işbirliği sağlamak, uluslararası ileri teknolojiyi tanıtmak ve ürünleri entegre etmek için birçok tanınmış üniversite ile işbirliği yapmıştır. Hidrojen, hidrojen oksijen, hidrojen su, lazer, ultrasonik, enerji alanı, kızılötesi ısıtma, manyetik enerji ısıtma, düşük orta frekanslı biyoelektrik, ritim ve diğer birçok ilkeye odaklanan şirket, sürekli derinlemesine yükseltme geliştirme ve araştırmalar yürütmektedir. Endüstride ürün performansının avantajlarını korumak için. Zanaatkar ruhuyla, şirket e-ticaret platformları, marka işletmeleri, yabancı işletmeler ve diğer müşteriler için sistematik OEM / ODM özelleştirme sağlar. Buna ek olarak, üretim yönetimindeki şirket, istikrarlı kalitesi, ileri teknoloji ile ISO kalite yönetim sistemi gereksinimlerine sıkı sıkıya bağlı olarak, Sektörün iyi bir üne sahip aokewei. 2018 yılında şirket, ulusal fikri mülkiyet yönetim sisteminin sertifikasını geçti, ürün geliştirmenin ön danışmanı olarak kıdemli bir tıp doktoru tuttu, 63 patent sertifikası, 37 yeterlilik sertifikası, 7 yazılım telif hakkı dahil 136 fikri mülkiyet hakkı kazandı. Ve sınıf II ve sınıf III tıbbi cihaz ürün tescil sertifikaları aldı. Buna ek olarak, şirket aynı zamanda "bilim ve teknolojinin küçük devi", "yüksek teknoloji kurumsal" ve diğer yüksek teknoloji işletmeleri olarak kabul edilmiştir. Şirketin ürünleri de TÜV'yi geçti mi? ISO mu? 13485 / RoHS / reach / CE / FDA ve diğer uluslararası sertifikalar ve müşterilere sürekli olarak tıbbi cihaz yasaları ve yönetmeliklerinin gereksinimlerini karşılayan ürünler sunar. Ürünler 50'den fazla ülkeye ve Avrupa, Amerika, vb. Yaklaşık 200 bölgeye ihraç edilmektedir ve uluslararası toplum tarafından tanınmaktadır.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Hidrojenin rolü ve faydaları

Hidrojenin biyolojik değeri çok geniştir. The temel prensibi, hidrojenin vücuttaki zararlı serbest radikalleri hidroksil radikalleri ve nitrit anyonları da dahil olmak üzere seçici antioksidan etkileri ile temizleyebilmesidir. Hydrogen o hidrojen seçici antioksidan etkileri kozmetik anti-aging, anti-inflamatuar, anti-alerjik, anti-radyasyon, anti-yorgunluk, anti-hücre mutasyonu, anti-apoptoz, metabolik düzenleme, bağışıklık regülasyonu ve doku onarımı içinde somutlaştırılır.


Does hidrojen vücuttaki sinirsel bozuklukları düzenler

1. PParkinson hastalığını tedavi etmenin faydaları. Parkinson hastalığı, hidrojen tıbbında bilimsel araştırmaların odak noktasıdır. First, hayvan deneyleri, içme hidrojen suyunun Parkinson hastalığının oluşumu ve gelişimini yavaşlatabileceğini doğruladı. İlk olarak, yaklaşık 20 kişinin bilimsel bir çalışması olan population t, bu maddeyi içeren 1.000 ML/gün su içmenin 48 hafta (yaklaşık 1 yıl) sürdüğünü doğrulamıştır. It, Parkinson hastalığı hastalarının semptomlarını önemli ölçüde artırabilir.


Vibra-Kızılötesi Sauna ve geleneksel sauna arasındaki fark

Geleneksel saunanın sıcaklığı 75 derece veya daha fazla. İnsanlar böyle bir ortamda en fazla 5-10 dakika kalırlar ve bu süre zarfında göğüste sıkışma, nefes darlığı ve rahatsızlık hissederler. Uzak kızılötesi saunadaki sıcaklık yaklaşık 40 derecedir ve insanlar uzun süre kalabilir (genellikle yaklaşık 50 dakika en uygun olanıdır). Vibra-Kızılötesi Sauna malzemesi, insan cildinin derinliklerine doğrudan nüfuz edebilen 8-14 mikron dalga boyuna sahip uzak kızılötesi ışınları serbest bırakabilir, detoksifikasyon etkisi oldukça açıktır.


Nabız ve Döndür manyetoterapi makinesinin tanıtımı

1. Nabız manyetoterapi makinesi, bu akımı elektromıknatısın bobinine geçirerek çeşitli darbe manyetik alanı şekilleri oluşturabilen aralıklı darbe akımı oluşturmak için aralıklı bir osilatör kullanır. Darbeli manyetik alanın özelliği, manyetik alanın aralıklı olarak görünmesi ve manyetik alanın değişen frekansı, dalga formu ve tepe değerinin ihtiyaca göre ayarlanabilmesidir.


Stroke Treatment için Hydrogen eneenefits

More on yıl önce, bilim adamları ilk olarak % 2 hidrojen inhalasyonunun serebral iskemi-reperfüzyon hasarını tedavi edebildiğini ve hidrojen tıbbi araştırmalarında bir dönüm noktası açan serebral enfarktüsün boyutunu azalttığını bildirdi.


PEMF cihazının tanıtımı

PEMF cihazındaki PEMF, Darbeli Elektro Manyetik Alanın kısaltmasıdır. Orijinal PEMF cihazı, bir manyetik alan oluşturan bir Helmholtz bobininden oluşur ve hastanın vücudu tedavi için manyetik alana yerleştirilir. Bununla birlikte, bilim ve teknolojinin ilerlemesiyle, hafif ve küçük modern bir darbeli elektromanyetik alan ekipmanına dönüşmüştür.


Vibra-Kızılötesi Sauna kullanırken alınacak önlemler

Vibra-Infrared Sauna'yı kızılötesi saunada kullanırken, bolca terleyeceği için Vibra-Kızılötesi Sauna içindeki bankı ve zemini bir havluyla korumayı unutmayın. Vibra-Infrared Sauna'daki kızılötesi ısı en iyi çıplak cilt üzerinde çalışır ve havlu, ısının bir kısmının vücut dokularınıza aktarılmasını önleyecektir.


What, hastalıkların tedavisinde Hydroegn'un olumlu etkileridir.

1. hidrojenin hiperlipidemi ve yağ karaciğeri üzerindeki faydaları. Hiperlipidemi ve yağ karaciğeri üzerinde gerçek etkisi bu aşamada açık görünüyor. From pratik bakış açısı, sadece bu madde içeren içme suyu kan basıncını düşürmenin bariz etkisine tam oyun verebilir. Kan lipidleri üzerinde pratik etkiler ve hepatik yağ infiltration syonunun azaltılması. Büyük dozlarda hidrojen veya bu maddeyi içeren su konsantrasyonunu arttırmak, tedaviyi daha etkili hale getirecektir.


daha fazla göster