O FIRMIE 

Guangzhou AUKEWEL Electronics Co., Ltd Guangzhou aokewei Electronics Co., Ltd., założona w 2000 roku, jest producentem urządzeń medycznych i sprzętu opieki zdrowotnej integrującym badania i rozwój, produkcję i sprzedaż. W ciągu ostatnich 20 lat zawsze trzymał się misji przedsiębiorstwa „ uczynienia ludzi na świecie zdrowszymi ”. Od momentu powstania firma posiada elitarny zespół zajmujący się badaniami i rozwojem produktów i współpracowała z wieloma znanymi uniwersytetami w celu osiągnięcia strategicznej współpracy w zakresie produkcji, nauczania i badań, wprowadzenia międzynarodowych zaawansowanych technologii i integracji produktów. Koncentrując się na wodorze, tlenie wodorowym, wodzie wodorowej, laserze, ultradźwiękach, polu energetycznym, ogrzewaniu w podczerwieni, ogrzewaniu energii magnetycznej, bioelektryczności o niskiej średniej częstotliwości, rytmie i wielu innych zasadach, firma prowadzi ciągły dogłębny rozwój i badania nad produktami, Aby zachować zalety wydajności produktu w branży. Ponadto firma w zarządzaniu produkcją, w ścisłej zgodności z wymaganiami systemu zarządzania jakością ISO, ze stabilną jakością, zaawansowaną technologią, w duchu rzemieślnika, zapewnia systematyczne dostosowywanie OEM / ODM dla platform handlu elektronicznego, przedsiębiorstw markowych, przedsiębiorstw zagranicznych i innych klientów. Lay aokewei w dobrej reputacji branży. W 2018 roku firma przeszła certyfikację krajowego systemu zarządzania własnością intelektualną, zatrudniła starszego doktora medycyny jako wstępnego konsultanta ds. Rozwoju produktu, zdobyła 136 praw własności intelektualnej, w tym 63 certyfikaty patentowe, 37 certyfikatów kwalifikacyjnych, 7 praw autorskich do oprogramowania, I uzyskał świadectwa rejestracji wyrobów medycznych klasy II i III. Ponadto firma została również uznana za "małego giganta nauki i technologii", "przedsiębiorstwa high-tech" i inne przedsiębiorstwa high-tech. Produkty firmy przeszły również TUV? ISO? 13485 / RoHS / reach / CE / FDA i inne międzynarodowe certyfikaty i stale dostarczają klientom produkty spełniające wymagania przepisów i regulacji dotyczących urządzeń medycznych. Produkty są eksportowane do ponad 50 krajów i prawie 200 regionów w Europie, Ameryce itp. I zostały uznane przez społeczność międzynarodową.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Wprowadzenie maszyny do magnetoterapii impulsowej i obrotowej

1. Maszyna do magnetoterapii impulsowej wykorzystuje przerywany oscylator do generowania przerywanego prądu impulsowego, który może generować różne kształty pulsacyjnego pola magnetycznego, przepuszczając ten prąd do cewki elektromagnesu. Cechą charakterystyczną pulsującego pola magnetycznego jest to, że pole magnetyczne pojawia się sporadycznie, a zmieniająca się częstotliwość, kształt fali i wartość szczytowa pola magnetycznego można regulować zgodnie z potrzebami.

2022-08-11 Zobacz więcej

Klasyfikacje generatorów wodoru Oxy w Chinach

Generator tlenowodoru w Chinach jest urządzeniem elektrochemicznym, które wykorzystuje elektrolizę wody do generowania gazu Browna. Generator wodoru tlenowego w Chinach obejmuje na ogół system zasilania, system elektrolizera, system separacji pary i wody, układ chłodzenia, system sterowania, system bezpieczeństwa zapobiegający zapłonowi i akcesoria wykorzystujące generator wodoru i tlenu (taki jak pistolet płomieniowy, ogranicznik płomienia) i urządzenie do regulacji atmosfery płomienia) itp.

2022-12-15 Zobacz więcej

Zasada działania generatora hho H2

Zasada działania generatora hho H2 obejmuje głównie dwie różne sytuacje, a mianowicie: wytwarzanie wodoru przez elektrolizę ługu i produkcję wodoru przez elektrolizę czystej wody. Te dwie metody mają swoje własne cechy, wśród których: 1. Produkcja wodoru przez elektrolizę czystej wody: spełnia wymagania Woda elektrolizowana (można zastosować rezystywność większą niż 1MΩ/cm, wodę dejonizowaną lub podwójną wodę destylowaną stosowaną w przemyśle elektronicznym lub analitycznym) jest przesyłana do komory anodowej ogniwa elektrolitycznego.

2022-11-09 Zobacz więcej

Zastosowanie generatora hho H2 w praktycznych zastosowaniach

Jako medium zielonej energii wodór wykorzystywany przez generator hho H2 może jednocześnie spełniać wymagania zasobów, środowiska i zrównoważonego rozwoju, co nie ma sobie równych w innych gazach. Generator hho H2 ma generować wodór przez elektrolizę. Wykorzystuje wodny roztwór wodorotlenku potasu jako elektrolit i metal szlachetny jako elektrodę.

2022-10-20 Zobacz więcej

Wybór maszyny do inhalacji H2

Czy tryb czystego wodoru w maszynie do inhalacji H2 jest 300ml lub 600ml? Chociaż wodór w maszynie do inhalacji H2 ma duże bezpieczeństwo biologiczne, rozważany jest również zakres detonacji wodoru (4-74%).

2022-12-01 Zobacz więcej

Korzyści z wodoru w leczeniu udaru mózgu

Ponad dziesięć lat temu naukowcy po raz pierwszy poinformowali, że 2% wdychanie wodoru może leczyć uszkodzenie niedokrwienno-reperfuzyjne mózgu i zmniejszyć rozmiar zawału mózgu, co otworzyło punkt zwrotny w badaniach medycznych nad wodorem.

2022-10-14 Zobacz więcej

Producenci maszyn do magnetoterapii pozwalają zrozumieć środki ostrożności dotyczące korzystania z maszyny do magnetoterapii

1. Producent maszyny do magnetoterapii informuje, że częstość występowania skutków ubocznych magnetoterapii przy użyciu sprzętu do magnetoterapii jest związana z siłą pola magnetycznego. Nie używaj zbyt silnego pola magnetycznego, pomoże to zmniejszyć lub uniknąć skutków ubocznych.

2022-08-25 Zobacz więcej

Cechy maszyny do inhalacji H2

Dowiedz się o metodzie produkcji wodoru w maszynie do inhalacji H2. Mieszanina wodorowo-tlenowa o wysokim stężeniu jest wytwarzana przez elektrolizę ługu (dodając silne alkalia, takie jak wodorotlenek potasu w wodzie). Gaz samej maszyny do inhalacji H2 napotka spalanie elektrostatyczne i wybuch (elektryczność statyczna jest wszechobecna), a ta technologia produkcji wodoru została stopniowo wycofana w przemyśle.

2022-11-17 Zobacz więcej

Zobacz więcej