O FIRMIE 

Guangzhou AUKEWEL Electronics Co., Ltd Guangzhou aokewei Electronics Co., Ltd., założona w 2000 roku, jest producentem urządzeń medycznych i sprzętu opieki zdrowotnej integrującym badania i rozwój, produkcję i sprzedaż. W ciągu ostatnich 20 lat zawsze trzymał się misji przedsiębiorstwa „ uczynienia ludzi na świecie zdrowszymi ”. Od momentu powstania firma posiada elitarny zespół zajmujący się badaniami i rozwojem produktów i współpracowała z wieloma znanymi uniwersytetami w celu osiągnięcia strategicznej współpracy w zakresie produkcji, nauczania i badań, wprowadzenia międzynarodowych zaawansowanych technologii i integracji produktów. Koncentrując się na wodorze, tlenie wodorowym, wodzie wodorowej, laserze, ultradźwiękach, polu energetycznym, ogrzewaniu w podczerwieni, ogrzewaniu energii magnetycznej, bioelektryczności o niskiej średniej częstotliwości, rytmie i wielu innych zasadach, firma prowadzi ciągły dogłębny rozwój i badania nad produktami, Aby zachować zalety wydajności produktu w branży. Ponadto firma w zarządzaniu produkcją, w ścisłej zgodności z wymaganiami systemu zarządzania jakością ISO, ze stabilną jakością, zaawansowaną technologią, w duchu rzemieślnika, zapewnia systematyczne dostosowywanie OEM / ODM dla platform handlu elektronicznego, przedsiębiorstw markowych, przedsiębiorstw zagranicznych i innych klientów. Lay aokewei w dobrej reputacji branży. W 2018 roku firma przeszła certyfikację krajowego systemu zarządzania własnością intelektualną, zatrudniła starszego doktora medycyny jako wstępnego konsultanta ds. Rozwoju produktu, zdobyła 136 praw własności intelektualnej, w tym 63 certyfikaty patentowe, 37 certyfikatów kwalifikacyjnych, 7 praw autorskich do oprogramowania, I uzyskał świadectwa rejestracji wyrobów medycznych klasy II i III. Ponadto firma została również uznana za "małego giganta nauki i technologii", "przedsiębiorstwa high-tech" i inne przedsiębiorstwa high-tech. Produkty firmy przeszły również TUV? ISO? 13485 / RoHS / reach / CE / FDA i inne międzynarodowe certyfikaty i stale dostarczają klientom produkty spełniające wymagania przepisów i regulacji dotyczących urządzeń medycznych. Produkty są eksportowane do ponad 50 krajów i prawie 200 regionów w Europie, Ameryce itp. I zostały uznane przez społeczność międzynarodową.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Rola i korzyści wodoru

Wartość biologiczna wodoru jest bardzo rozległa. Podstawową zasadą jest to, że wodór może usuwać szkodliwe wolne rodniki w organizmie poprzez selektywne działanie przeciwutleniające, w tym rodniki hydroksylowe i aniony azotynowe. Selektywne działanie przeciwutleniające wodoru jest zawarte w kosmetycznym przeciwstarzeniowym, przeciwzapalnym, antyalergicznym, przeciwpromieniowym, przeciwzmęczeniu, mutacji przeciwkomórkowej, anty-apoptozie, regulacji metabolicznej, regulacji immunologicznej i naprawie tkanek.

2022-09-01 Zobacz więcej

Czy wodór reguluje zaburzenia neurologiczne w ciele

1. korzyści z leczenia choroby Parkinsona. Choroba Parkinsona jest przedmiotem badań naukowych w medycynie wodorowej. Po pierwsze, eksperymenty na zwierzętach potwierdziły, że picie wody wodorowej może spowolnić występowanie i rozwój choroby Parkinsona. Na poziomie badań populacyjne, po pierwsze, badanie naukowe około 20 osób potwierdziło również, że picie 1000 ml wody zawierającej ten składnik dziennie trwało 48 tygodni (prawie 1 rok). Może znacznie poprawić objawy pacjentów z chorobą Parkinsona.

2022-09-19 Zobacz więcej

Różnica między Vibra-sauna na podczerwień i tradycyjna sauna

Temperatura tradycyjnej sauny wynosi aż 75 stopni lub więcej. Ludzie przebywają w takim środowisku najwyżej 5-10 minut, podczas których odczuwają ucisk w klatce piersiowej, duszność i dyskomfort. Temperatura w saunie dalekiej podczerwieni wynosi około 40 stopni, a ludzie mogą przebywać w niej przez długi czas (zazwyczaj około 50 minut jest najbardziej odpowiednie). Materiał Vibra-Infrared Sauna może uwalniać promienie dalekiej podczerwieni o długości fali 8-14 mikronów, które mogą bezpośrednio przenikać głęboko w ludzkiej skórze, efekt detoksykacji jest dość oczywisty.

2022-07-08 Zobacz więcej

Wprowadzenie maszyny do magnetoterapii impulsowej i obrotowej

1. Maszyna do magnetoterapii impulsowej wykorzystuje przerywany oscylator do generowania przerywanego prądu impulsowego, który może generować różne kształty pulsacyjnego pola magnetycznego, przepuszczając ten prąd do cewki elektromagnesu. Cechą charakterystyczną pulsującego pola magnetycznego jest to, że pole magnetyczne pojawia się sporadycznie, a zmieniająca się częstotliwość, kształt fali i wartość szczytowa pola magnetycznego można regulować zgodnie z potrzebami.

2022-08-11 Zobacz więcej

Korzyści z wodoru w leczeniu udaru mózgu

Ponad dziesięć lat temu naukowcy po raz pierwszy poinformowali, że 2% wdychanie wodoru może leczyć uszkodzenie niedokrwienno-reperfuzyjne mózgu i zmniejszyć rozmiar zawału mózgu, co otworzyło punkt zwrotny w badaniach medycznych nad wodorem.

2022-09-29 Zobacz więcej

Wprowadzenie urządzenia PEMF

PEMF w urządzeniu PEMF to skrót od Pulsed Electro Magnetic Field. Oryginalne urządzenie PEMF składa się z cewki Helmholtza, która generuje pole magnetyczne, a ciało pacjenta jest umieszczane w polu magnetycznym w celu leczenia. Jednak wraz z rozwojem nauki i technologii przekształcił się w nowoczesny sprzęt pulsacyjnego pola elektromagnetycznego, który jest lekki i mały.

2022-08-23 Zobacz więcej

Środki ostrożności podczas korzystania z Vibra-sauna na podczerwień

Korzystając z sauny Vibra-Infrared w saunie na podczerwień, pamiętaj, aby chronić ławkę i podłogę w saunie Vibra-Infrared ręcznikiem, ponieważ będziesz się obficie pocić. Ciepło podczerwone w saunie Vibra-Infrared działa najlepiej na gołą skórę, a ręcznik zapobiega przenoszeniu części ciepła do tkanek ciała.

2022-07-08 Zobacz więcej

Jakie są pozytywne skutki Hydroegn w leczeniu chorób

1. korzyści wodoru na hiperlipidemię i stłuszczenie wątroby. Jego rzeczywisty wpływ na hiperlipidemię i stłuszczenie wątroby wydaje się na tym etapie wyraźny. Z praktycznego punktu widzenia, po prostu woda pitna zawierająca ten składnik może dać pełną grę do oczywistego efektu obniżenia ciśnienia krwi. Praktyczny wpływ na lipidy we krwi i zmniejszenie nacieku tłuszczowego w wątrobie. Wdychanie dużych dawek wodoru lub zwiększenie stężenia wody zawierającej ten składnik sprawi, że leczenie będzie bardziej skuteczne.

2022-09-07 Zobacz więcej

Zobacz więcej