PAR 

Guangzhou aukewel electronics co ltd guangzhou aokewei electronics co., ltd., kas dibināta 2000. gadā, ir medicīnas ierīču un veselības aprūpes iekārtu ražotājs, kas integrē r & d, ražošanu un pārdošanu. Pēdējo 20 gadu laikā tā vienmēr ir ievērojusi uzņēmuma misiju "padarīt cilvēkus pasaulē veselīgākus". Kopš dibināšanas uzņēmums ir elites komanda, kas koncentrējas uz produktu izpēti un attīstību, un ir sadarbojusies ar daudziem pazīstamiem universitātēm, lai sasniegtu stratēģisko sadarbību ražošanas, mācību un pētniecības jomā, ieviest starptautisku modernu tehnoloģiju un integrēt produktus. Koncentrējoties uz ūdeņraža, ūdeņraža skābekļa, ūdeņraža ūdens, lāzera, ultraskaņas, enerģijas lauka, infrasarkano apkures, magnētiskās enerģijas apkures, zemas vidējas frekvences bioelektrības, ritma un daudzi citi principi, uzņēmums veic nepārtrauktu padziļinātu uzlabošanu attīstību un pētījumu par produktiem, Lai saglabātu produktu veiktspējas priekšrocības nozarē. Amatnieka garā uzņēmums nodrošina sistemātisku oem/odm pielāgošanu e-komercijas platformām, zīmolu uzņēmumiem, ārvalstu uzņēmumiem un citiem klientu pakalpojumiem. turklāt uzņēmums ražošanas vadībā, stingri saskaņā ar iso kvalitātes vadības sistēmas prasībām, ar savu stabilu kvalitāti, modernu tehnoloģiju, Lay aokewei nozares labu reputāciju. 2018. gadā uzņēmums nokārtoja nacionālās intelektuālā īpašuma pārvaldības sistēmas sertifikāciju, par produktu izstrādes priekškonsultantu nolēma vecāko ārstu, ieguva 136 intelektuālā īpašuma tiesības, ieskaitot 63 patentu sertifikātus, 37 kvalifikācijas sertifikātus, 7 programmatūras autortiesības, Un iegūti ii un iii klases medicīnas ierīces produktu reģistrācijas sertifikāti. Turklāt uzņēmums ir atzīts arī par "little giant of science and technology", "high-tech enterprise" un citiem augsto tehnoloģiju uzņēmumiem. Uzņēmuma produkti ir arī pagājuši tuv? Iso? 13485/rohs/reach/ce/fda un citu starptautisko sertifikāciju, un pastāvīgi sniegt klientiem produktus, kas atbilst prasībām medicīnas ierīces likumiem un noteikumiem. Produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 50 valstīm un gandrīz 200 reģioniem eiropā, amerikā u. c., un tās ir atzītas starptautiskā kopiena.

skatīt vairāk

NEWS

Impulsa un pagrieziena magnetoterapijas mašīnas ieviešana

1. pulsa magnetoterapijas mašīna izmanto intermitējošu oscilatoru, lai radītu intermitējošu impulsu strāvu, kas var radīt dažādas formas impulsu magnētiskā lauka, nolaižot šo strāvu elektromagnēta spolē. Impulsa magnētiskā lauka īpašība ir tāda, ka magnētiskais lauks parādās ar pārtraukumiem, un magnētiskā lauka mainīgā frekvence, viļņu forma un maksimālā vērtība var tikt pielāgota atbilstoši vajadzībām.

2022-08-11 skatīt vairāk

Oksi ūdeņraža ģeneratoru klasifikācijas ķīnā

Oxy ūdeņraža ģenerators ķīnā ir elektroķīmiska ierīce, kas izmanto ūdens elektrolīzi, lai radītu brauna gāzi. Oxy ūdeņraža ģenerators ķīnā parasti ietver barošanas sistēmu, elektrolizera sistēmu, tvaika-ūdens atdalīšanas sistēmu, dzesēšanas sistēmu, kontroles sistēmu, drošības anti-backfire sistēmu, un piederumi, izmantojot ūdeņraža-skābekļa ģenerators (piemēram, liesmas pistoles, liesmas aizturētājs, un liesmas atmosfēras) regulēšanas ierīce) utt.

2022-12-15 skatīt vairāk

Hho h2 ģeneratora princips

Hho h2 ģeneratora princips galvenokārt ietver divas atšķirīgas situācijas, proti: ūdeņraža, veicot lūžas elektrolīzi un ūdeņraža, izmantojot tīru ūdens elektrolīzi. Abām metodēm ir savas īpašības, starp kurām: 1. ūdeņražošana ar tīru ūdens elektrolīzi: atbilst prasībām elektrolizētā ūdens (pretestība lielāka par 1m Ω/cm, dejonizētā ūdens, vai dubultā destilētā ūdens, ko izmanto elektronikas vai analīzes nozarē var izmantot) tiek nosūtīts uz elektrolītiskās šūnas anoda kameru.

2022-11-09 skatīt vairāk

Hho h2 ģeneratora izmantošana praktiskos pielietojumos

Kā zaļā enerģijas vidē, hho h2 ģeneratora izmantotais ūdeņradis vienlaikus var apmierināt resursu, vides un ilgtspējīgas attīstības prasības, kas nav vienlaicīgi ar citām gāzēm. Hho h2 ģenerators ir radīt ūdeņradi elektrolīzes ceļā. Tā izmanto kālija hidroksīda ūdens šķīdumu kā elektrolītu un dārgmetālu kā elektrodu.

2022-10-20 skatīt vairāk

H2 inhalācijas mašīnas izvēle

Vai h2 inhalācijas mašīnas tīra ūdeņraža režīms ir 300ml vai 600ml? Lai arī h2 inhalācijas mašīnas ūdeņradis ir ar lielu bioloģisko drošību, tiek uzskatīts arī par ūdeņraža detonācijas diapazonu (4-74%).

2022-12-01 skatīt vairāk

Ūdeņraža ieguvumi insulta ārstēšanai

Pirms vairāk nekā desmit gadiem zinātnieki pirmo reizi ziņoja, ka 2% ūdeņraža inhalācija varētu ārstēt smadzeņu išēmiju-reperfūzijas traumas un samazināt smadzeņu infarkta lielumu, kas atvēra pagrieziena punktu ūdeņraža medicīniskajos pētījumos.

2022-10-14 skatīt vairāk

Magnetoterapijas mašīnu ražotāji ņem jums, lai saprastu piesardzības pasākumus, izmantojot magnetoterapijas mašīnu

1. magnetoterapijas mašīnu ražotājs stāsta, ka magnētiskās terapijas iekārtu lietošanas blakusparādības biežums ir saistīts ar magnētiskā lauka stiprumu. Nelietojiet pārāk spēcīgu magnētisko lauku, tas palīdzēs samazināt vai izvairīties no blakusparādībām.

2022-08-25 skatīt vairāk

H2 inhalācijas mašīnas īpašības

Uzziniet par h2 inhalācijas mašīnas ūdeņraža metodi. Augstas koncentrācijas ūdeņraža-skābekļa maisījums tiek ražots, elektrolīzējot sārmu (ūdenī pievienojot spēcīgu sārmu, piemēram, kālija hidroksīdu). Pati h2 ieelpošanas mašīnas gāze sastapsies ar elektrostatisko sadedzināšanu un sprādzienu (statiskā elektrība ir visapkārt), un šī ūdeņraža tehnoloģija ir pakāpeniski izbeigta rūpniecībā.

2022-11-17 skatīt vairāk

skatīt vairāk