PAR 

Guangzhou aukewel electronics co ltd guangzhou aokewei electronics co., ltd., kas dibināta 2000. gadā, ir medicīnas ierīču un veselības aprūpes iekārtu ražotājs, kas integrē r & d, ražošanu un pārdošanu. Pēdējo 20 gadu laikā tā vienmēr ir ievērojusi uzņēmuma misiju "padarīt cilvēkus pasaulē veselīgākus". Kopš dibināšanas uzņēmums ir elites komanda, kas koncentrējas uz produktu izpēti un attīstību, un ir sadarbojusies ar daudziem pazīstamiem universitātēm, lai sasniegtu stratēģisko sadarbību ražošanas, mācību un pētniecības jomā, ieviest starptautisku modernu tehnoloģiju un integrēt produktus. Koncentrējoties uz ūdeņraža, ūdeņraža skābekļa, ūdeņraža ūdens, lāzera, ultraskaņas, enerģijas lauka, infrasarkano apkures, magnētiskās enerģijas apkures, zemas vidējas frekvences bioelektrības, ritma un daudzi citi principi, uzņēmums veic nepārtrauktu padziļinātu uzlabošanu attīstību un pētījumu par produktiem, Lai saglabātu produktu veiktspējas priekšrocības nozarē. Amatnieka garā uzņēmums nodrošina sistemātisku oem/odm pielāgošanu e-komercijas platformām, zīmolu uzņēmumiem, ārvalstu uzņēmumiem un citiem klientu pakalpojumiem. turklāt uzņēmums ražošanas vadībā, stingri saskaņā ar iso kvalitātes vadības sistēmas prasībām, ar savu stabilu kvalitāti, modernu tehnoloģiju, Lay aokewei nozares labu reputāciju. 2018. gadā uzņēmums nokārtoja nacionālās intelektuālā īpašuma pārvaldības sistēmas sertifikāciju, par produktu izstrādes priekškonsultantu nolēma vecāko ārstu, ieguva 136 intelektuālā īpašuma tiesības, ieskaitot 63 patentu sertifikātus, 37 kvalifikācijas sertifikātus, 7 programmatūras autortiesības, Un iegūti ii un iii klases medicīnas ierīces produktu reģistrācijas sertifikāti. Turklāt uzņēmums ir atzīts arī par "little giant of science and technology", "high-tech enterprise" un citiem augsto tehnoloģiju uzņēmumiem. Uzņēmuma produkti ir arī pagājuši tuv? Iso? 13485/rohs/reach/ce/fda un citu starptautisko sertifikāciju, un pastāvīgi sniegt klientiem produktus, kas atbilst prasībām medicīnas ierīces likumiem un noteikumiem. Produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 50 valstīm un gandrīz 200 reģioniem eiropā, amerikā u. c., un tās ir atzītas starptautiskā kopiena.

skatīt vairāk

NEWS

Loma un ieguvumi no ūdeņraža

Ūdeņraža bioloģiskā vērtība ir ļoti plaša. Pamatprincips ir tāds, ka ūdeņradis var izkausēt organismā kaitīgus brīvos radikāļus, izmantojot selektīvu antioksidantu iedarbību, ieskaitot hidroksilradikāļus un nitrītu anionus. Selektīvais antioksidants efekts ūdeņraža ir iemiesots kosmētikas anti-novecošanās, pretiekaisuma, anti-alerģiska, anti-radiācijas, anti-nogurums, anti-šūnu mutācija, anti-apoptoze, vielmaiņas regulēšana, imūnās regulēšana un audu remonts.

2022-09-01 skatīt vairāk

Vai ūdeņradis regulē neiroloģiskos traucējumus organismā

1. parkinsona slimības ārstēšanas priekšrocības. Parkinsona slimība ir ūdens medicīnas zinātnisko pētījumu fokusā. Pirmkārt, dzīvnieku eksperimenti ir apstiprinājuši, ka ūdeņraža ūdens dzeršana var palēnināt parkinsona slimības rašanos un attīstību. Iedzīvotāju zinātnes pētījumu līmenī, pirmkārt, zinātniskā pētījuma aptuveni 20 cilvēki arī pārbaudīja, ka dzeršana 1000 ml/dienā ūdens, kas satur šo sastāvdaļu, ilgst 48 nedēļas (gandrīz 1 gads). Tas var ievērojami uzlabot parkinsona slimības pacientu simptomus.

2022-09-19 skatīt vairāk

Atšķirība starp vibra-infrasarkano pirti un tradicionālo saunu

Tradicionālās pirts temperatūra ir pat 75 grādi vai vairāk. Cilvēki šādā vidē uzturas ne vairāk kā 5-10 minūtes, kuru laikā viņi sajūt krūšu ciešanu, elpas trūkumu un diskomfortu. Temperatūra tālajā infrasarkanajā saunā ir apmēram 40 grādi, un cilvēki tajā var uzturēties ilgu laiku (parasti vispiemērotākās ir apmēram 50 minūtes). Vibra-infrasarkanās saunas materiāls var atbrīvot tālu infrasarkanos starus ar viļņa garumu 8-14 mikroni, kas var tieši iekļūt dziļi cilvēka ādā, detoksikācijas efekts ir diezgan acīmredzams.

2022-07-08 skatīt vairāk

Impulsa un pagrieziena magnetoterapijas mašīnas ieviešana

1. pulsa magnetoterapijas mašīna izmanto intermitējošu oscilatoru, lai radītu intermitējošu impulsu strāvu, kas var radīt dažādas formas impulsu magnētiskā lauka, nolaižot šo strāvu elektromagnēta spolē. Impulsa magnētiskā lauka īpašība ir tāda, ka magnētiskais lauks parādās ar pārtraukumiem, un magnētiskā lauka mainīgā frekvence, viļņu forma un maksimālā vērtība var tikt pielāgota atbilstoši vajadzībām.

2022-08-11 skatīt vairāk

Ūdeņraža ieguvumi insulta ārstēšanai

Pirms vairāk nekā desmit gadiem zinātnieki pirmo reizi ziņoja, ka 2% ūdeņraža inhalācija varētu ārstēt smadzeņu išēmiju-reperfūzijas traumas un samazināt smadzeņu infarkta lielumu, kas atvēra pagrieziena punktu ūdeņraža medicīniskajos pētījumos.

2022-09-29 skatīt vairāk

Pemf ierīces ieviešana

Pemf pemf ierīcē ir saīsinājums impulsa elektromagnētiskā lauka. Sākotnējā pemf ierīce sastāv no helmholca spoles, kas ģenerē magnētisko lauku, un pacienta ķermenis tiek novietots magnētiskajā laukā ārstēšanai. Tomēr, ar attīstību zinātnes un tehnoloģijas, tā ir kļuvusi par modernu impulsu elektromagnētiskā lauka iekārtas, kas ir viegls un mazs.

2022-08-23 skatīt vairāk

Piesardzības pasākumi lietojot vibra-infrasarkano pirts

Lietojot vibra-infrasarkano pirti infrasarkanajā saunā, atcerieties, lai aizsargātu soli un grīdu iekšpusē vibra-infrasarkanā pirts ar dvieli, kā jūs būs svīšana bagātīgi. Infrasarkanais siltums vibra-infrasarkanajā saunā vislabāk darbojas uz kailas ādas, un dvielis novērsīs daļu no siltuma pārnešanu uz jūsu ķermeņa audiem.

2022-07-08 skatīt vairāk

Kādas ir hidroegna pozitīvās ietekmes uz slimību ārstēšanu

1. ūdeņraža priekšrocības hiperlipidēmijā un tauku aknās. Tā faktiskā ietekme uz hiperlipidēmiju un tauku aknas, šķiet, ir skaidrs šajā posmā. No praktiskā viedokļa, vienkārši dzeramais ūdens, kas satur šo sastāvdaļu, var dot pilnu spēli acīmredzamo ietekmi, samazinot asinsspiedienu. Praktiska ietekme uz asins lipīdiem un aknu tauku infiltrācijas samazināšana. Ieelpošana lielu devu ūdeņraža vai palielinot koncentrāciju ūdens, kas satur šo sastāvdaļu, padarīs ārstēšanu efektīvāku.

2022-09-07 skatīt vairāk

skatīt vairāk