APIE MUS

Guangzhou aukewel electronics co, ltd guangzhou aokewei electronics co, ltd, įkurta 2000 m., yra medicinos prietaisų ir sveikatos priežiūros įrangos gamintojas, integruojantis r & d, gamybą ir pardavimą. Per pastaruosius 20 metų ji visada laikėsi įmonės misijos „ padaryti žmones pasaulyje sveikesnius “. Nuo pat įkūrimo įmonė turi elitinę komandą, daugiausia dėmesio skiriant produktų tyrimams ir plėtrai, ir bendradarbiavo su daugeliu gerai žinomų universitetų, siekiant strateginio bendradarbiavimo gamybos, mokymo ir mokslinių tyrimų srityje, pristatyti tarptautines pažangias technologijas ir integruoti produktus. Daugiausia dėmesio skiriant vandeniliui, vandenilio deguonies, vandenilio vandens, lazerio, ultragarso, energijos lauko, infraraudonųjų spindulių šildymo, magnetinio energijos šildymo, žemo vidutinio dažnio bioelektros, ritmo ir daugelio kitų principų, bendrovė vykdo nuolatinį išsamų produktų tobulinimą ir tyrimus, Taip, kad būtų išlaikyti produktų veiklos pranašumus pramonėje. „ Craftsman “dvasia įmonė teikia sistemingą oem/odm pritaikymą elektroninės komercijos platformoms, prekės ženklo įmonėms, užsienio įmonėms ir kitoms klientų paslaugoms. be to, gamybos valdymo įmonė, griežtai laikantis iso kokybės valdymo sistemos reikalavimų, su savo stabiliu kokybe, pažangios technologijos, Lay aokewei į pramonės gerą reputaciją. 2018 m. įmonė išlaikė nacionalinės intelektinės nuosavybės valdymo sistemos sertifikatą, pasamdė vyresniąjį medicinos daktarą kaip preliminarų produktų kūrimo konsultantą, laimėjo 136 intelektinės nuosavybės teises, įskaitant 63 patentų sertifikatus, 37 kvalifikacijos sertifikatus, 7 programinės įrangos autorių teises, Ir gavo ii ir iii klasės medicinos prietaisų gaminių registracijos pažymėjimus. Be to, įmonė taip pat buvo pripažinta kaip „ mažasis mokslo ir technologijų milžinas “, „ aukštųjų technologijų įmonė“ ir kitos aukštųjų technologijų įmonės. Bendrovės produktai taip pat praėjo tuv? Iso? 13485/rohs/reach/ce/fda ir kitų tarptautinių sertifikavimo, ir nuolat teikti klientams produktus, kurie atitinka medicinos prietaisų įstatymų ir reglamentų reikalavimus. Produktai eksportuojami į daugiau nei 50 šalių ir beveik 200 regionų europoje, amerikoje ir kt., ir buvo pripažinti tarptautinės bendruomenės.

Rodyti daugiau

žINIOS

Impulsų ir pasukimo magnetoterapijos mašinos įvedimas

1. impulsų magnetoterapijos mašina naudoja pertraukiamą osciliatorių, kad generuotų pertraukiamą impulsų srovę, kuri gali generuoti įvairias impulsų magnetinio lauko formas, perduodant šią srovę į elektromagneto ritę. Impulsinio magnetinio lauko charakteristika yra ta, kad magnetinis laukas pasirodo su pertraukomis, o kintantis magnetinio lauko dažnis, bangos forma ir piko vertė gali būti reguliuojama pagal poreikius.

2022-08-11 Rodyti daugiau

Oxy vandenilio generatorių klasifikacija kinijoje

Oxy vandenilio generatorius kinijoje yra elektrocheminis įtaisas, kuris naudoja vandens elektrolizę, kad sukurtų browno dujas. Oxy vandenilio generatorius kinijoje paprastai apima maitinimo sistemą, elektrolizerio sistemą, garų-vandens atskyrimo sistemą, aušinimo sistemą, valdymo sistemą, saugos anti-backfire sistemą, ir priedai, naudojant vandenilio ir deguonies generatorių (pvz., liepsnos pistoletas, liepsnos sulaikiklis ir liepsnos atmosfera) reguliavimo įtaisas) ir kt.

2022-12-15 Rodyti daugiau

Hho h2 generatoriaus principas

Hho h2 generatoriaus principas daugiausia apima dvi skirtingas situacijas, būtent: vandenilio gamybą bangos elektrolizės būdu ir vandenilio gamybą gryno vandens elektrolizės būdu. Abu metodai turi savo charakteristikas, tarp kurių: 1. vandenilio gamyba gryno vandens elektrolizės būdu: atitinka elektrolizuoto vandens reikalavimus (atsparumas didesnis nei 1m Ω/cm, dejonizuotas vanduo arba dvigubai distiliuotas vanduo, naudojamas elektronikos ar analizės pramonėje) siunčiamas į elektrolitinės ląstelės anodo kamerą.

2022-11-09 Rodyti daugiau

Hho h2 generatoriaus naudojimas praktiškai

Kaip žalioji energijos terpė, hho h2 generatoriaus naudojamas vandenilis tuo pačiu metu gali patenkinti išteklių, aplinkos ir tvaraus vystymosi reikalavimus, o tai neprilygsta kitoms dujoms. Hho h2 generatorius turi generuoti vandenilį elektrolizės būdu. Jis naudoja kalio hidroksido vandeninį tirpalą kaip elektrolitą ir tauriąjį metalą kaip elektrodą.

2022-10-20 Rodyti daugiau

H2 įkvėpimo mašinos pasirinkimas

Ar gryno vandenilio režimas h2 įkvėpimo mašinos 300ml arba 600ml? Nors vandenilis h2 įkvėpimo mašinoje turi didelį biologinį saugumą, taip pat svarstomas vandenilio detonacijos diapazonas (4-74%).

2022-12-01 Rodyti daugiau

Vandenilio privalumai insulto gydymui

Prieš daugiau nei dešimt metų mokslininkai pirmą kartą pranešė, kad 2% vandenilio įkvėpimas gali gydyti smegenų išemijos-reperfuzijos sužalojimą ir sumažinti smegenų infarkto dydį, kuris atvėrė posūkį vandenilio medicinos tyrimuose.

2022-10-14 Rodyti daugiau

Magnetoterapijos mašinų gamintojai priima jus suprasti atsargumo priemones, susijusias su magnetoterapijos mašinos naudojimu

1. magnetoterapijos mašinų gamintojas sako, kad magnetoterapijos šalutinio poveikio, naudojant magnetoterapijos įrangą, dažnis yra susijęs su magnetinio lauko stiprumu. Nenaudokite per stipraus magnetinio lauko, tai padės sumažinti ar išvengti šalutinio poveikio.

2022-08-25 Rodyti daugiau

H2 įkvėpimo mašinos savybės

Sužinokite apie h2 įkvėpimo mašinos vandenilio gamybos metodą. Didelės koncentracijos vandenilio ir deguonies mišinys gaunamas elektrolizuojant liugą (vandenyje pridedant stiprius šarmus, tokius kaip kalio hidroksidas). Pati h2 įkvėpimo mašinos dujos susidurs su elektrostatiniu degimu ir sprogimu (statinė elektra yra visur esanti), o ši vandenilio gamybos technologija pramonėje palaipsniui buvo nutraukta.

2022-11-17 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau