APIE MUS

Guangzhou aukewel electronics co, ltd guangzhou aokewei electronics co, ltd, įkurta 2000 m., yra medicinos prietaisų ir sveikatos priežiūros įrangos gamintojas, integruojantis r & d, gamybą ir pardavimą. Per pastaruosius 20 metų ji visada laikėsi įmonės misijos „ padaryti žmones pasaulyje sveikesnius “. Nuo pat įkūrimo įmonė turi elitinę komandą, daugiausia dėmesio skiriant produktų tyrimams ir plėtrai, ir bendradarbiavo su daugeliu gerai žinomų universitetų, siekiant strateginio bendradarbiavimo gamybos, mokymo ir mokslinių tyrimų srityje, pristatyti tarptautines pažangias technologijas ir integruoti produktus. Daugiausia dėmesio skiriant vandeniliui, vandenilio deguonies, vandenilio vandens, lazerio, ultragarso, energijos lauko, infraraudonųjų spindulių šildymo, magnetinio energijos šildymo, žemo vidutinio dažnio bioelektros, ritmo ir daugelio kitų principų, bendrovė vykdo nuolatinį išsamų produktų tobulinimą ir tyrimus, Taip, kad būtų išlaikyti produktų veiklos pranašumus pramonėje. „ Craftsman “dvasia įmonė teikia sistemingą oem/odm pritaikymą elektroninės komercijos platformoms, prekės ženklo įmonėms, užsienio įmonėms ir kitoms klientų paslaugoms. be to, gamybos valdymo įmonė, griežtai laikantis iso kokybės valdymo sistemos reikalavimų, su savo stabiliu kokybe, pažangios technologijos, Lay aokewei į pramonės gerą reputaciją. 2018 m. įmonė išlaikė nacionalinės intelektinės nuosavybės valdymo sistemos sertifikatą, pasamdė vyresniąjį medicinos daktarą kaip preliminarų produktų kūrimo konsultantą, laimėjo 136 intelektinės nuosavybės teises, įskaitant 63 patentų sertifikatus, 37 kvalifikacijos sertifikatus, 7 programinės įrangos autorių teises, Ir gavo ii ir iii klasės medicinos prietaisų gaminių registracijos pažymėjimus. Be to, įmonė taip pat buvo pripažinta kaip „ mažasis mokslo ir technologijų milžinas “, „ aukštųjų technologijų įmonė“ ir kitos aukštųjų technologijų įmonės. Bendrovės produktai taip pat praėjo tuv? Iso? 13485/rohs/reach/ce/fda ir kitų tarptautinių sertifikavimo, ir nuolat teikti klientams produktus, kurie atitinka medicinos prietaisų įstatymų ir reglamentų reikalavimus. Produktai eksportuojami į daugiau nei 50 šalių ir beveik 200 regionų europoje, amerikoje ir kt., ir buvo pripažinti tarptautinės bendruomenės.

Rodyti daugiau

žINIOS

Vandenilio vaidmuo ir nauda

Vandenilio biologinė vertė yra labai plati. Pagrindinis principas yra tas, kad vandenilis gali išnaikinti kenksmingus laisvuosius radikalus organizme per selektyvius antioksidantus, įskaitant hidroksilo radikalus ir nitritų anijonus. Selektyvus antioksidantas vandenilio poveikis yra įkūnijamas kosmetikos anti-senėjimo, priešuždegiminės, anti-alerginės, anti-radiacijos, anti-nuovargis, anti-ląstelių mutacija, anti-apoptozė, medžiagų apykaitos reguliavimas, imuninė reguliacija ir audinių remontas.

2022-09-01 Rodyti daugiau

Ar vandenilis reguliuoja organizmo neurologinius sutrikimus

1. parkinsono ligos gydymo nauda. Parkinsono liga yra vandenilio medicinos mokslinių tyrimų center. Pirma, eksperimentai su gyvūnais patvirtino, kad geriamasis vandenilio vanduo gali sulėtinti parkinsono ligos atsiradimą ir vystymąsi. Gyventojų mokslo tyrimų lygyje, pirma, apie 20 žmonių atliktas mokslinis tyrimas taip pat patikrino, kad geriant 1 000 ml per dieną vandens, kuriame yra šio ingrediento, truko 48 savaites (beveik 1 metus). Tai gali žymiai pagerinti parkinsono ligos pacientų simptomus.

2022-09-19 Rodyti daugiau

Skirtumas tarp vibra-infraraudonųjų saunos ir tradicinės pirties

Tradicinės pirties temperatūra siekia net 75 ar daugiau laipsnių. Žmonės tokioje aplinkoje būna ne daugiau kaip 5-10 minučių, per kurias jie pajuss krūtinės sandarumą, dusulį ir diskomfortą. Temperatūra tolimojo infraraudonųjų spindulių saunoje yra apie 40 laipsnių, o žmonės joje gali likti ilgą laiką (paprastai tinkamiausia yra apie 50 minučių). Vibra-infraraudonųjų spindulių pirties medžiaga gali išlaisvinti tolimuosius infraraudonųjų spindulius, kurių bangos ilgis yra 8-14 mikronų, kurie gali tiesiogiai prasiskverbti giliai į žmogaus odą, detoksikacijos poveikis yra gana akivaizdus.

2022-07-08 Rodyti daugiau

Impulsų ir pasukimo magnetoterapijos mašinos įvedimas

1. impulsų magnetoterapijos mašina naudoja pertraukiamą osciliatorių, kad generuotų pertraukiamą impulsų srovę, kuri gali generuoti įvairias impulsų magnetinio lauko formas, perduodant šią srovę į elektromagneto ritę. Impulsinio magnetinio lauko charakteristika yra ta, kad magnetinis laukas pasirodo su pertraukomis, o kintantis magnetinio lauko dažnis, bangos forma ir piko vertė gali būti reguliuojama pagal poreikius.

2022-08-11 Rodyti daugiau

Vandenilio privalumai insulto gydymui

Prieš daugiau nei dešimt metų mokslininkai pirmą kartą pranešė, kad 2% vandenilio įkvėpimas gali gydyti smegenų išemijos-reperfuzijos sužalojimą ir sumažinti smegenų infarkto dydį, kuris atvėrė posūkį vandenilio medicinos tyrimuose.

2022-09-29 Rodyti daugiau

Pemf įrenginio įvedimas

Pemf pemf įrenginyje yra impulsinis elektromagnetinis laukas. Originalų pemf įrenginį sudaro helmholtz ritė, sukurianti magnetinį lauką, o paciento kūnas dedamas į magnetinį lauką gydymui. Tačiau, pažengus mokslui ir technologijai, ji išsivystė į šiuolaikinę impulsinį elektromagnetinio lauko įrangą, kuri yra lengva ir maža.

2022-08-23 Rodyti daugiau

Atsargumo priemonės naudojant vibra-infraraudonųjų spindulių pirtis

Naudodami infraraudonųjų spindulių pirtį infraraudonųjų spindulių pirtyje, nepamirškite apsaugoti suolą ir grindis vibra-infraraudonųjų spindulių pirtyje su rankšluosčiu, nes jūs daug prakaituosite. Infraraudonųjų spindulių šiluma vibra-infraraudonųjų spindulių pirtyje geriausiai veikia plika oda, o rankšluostis neleis tam tikro šilumos perkėlimo į jūsų kūno audinius.

2022-07-08 Rodyti daugiau

Kokie yra teigiami „ hydroegn “poveikiai ligų gydymui

1. vandenilio nauda dėl hiperlipidemijos ir riebalų kepenų. Faktinis jo poveikis hiperlipidemijai ir riebalų kepenims šiame etape atrodo aiškus. Praktiniu požiūriu, tiesiog geriamasis vanduo, kuriame yra šis ingredientas, gali visiškai žaisti akivaizdų kraujospūdžio mažinimo poveikį. Praktinis poveikis kraujo lipidams ir kepenų riebalų infiltracijos mažinimas. Įkvėpimas didelių dozių vandenilio arba didinant vandens koncentraciją, kurioje yra šio ingrediento, padarys gydymą efektyvesnį.

2022-09-07 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau