אודות

גואנגזו AUKEWEL אלקטרוניקה ושות, בע"מ גואנגזו כאב להקל אלקטרוניקה ושות, בע"מ, הוקם בשנת 2000, הוא יצרן של מכשירים רפואיים ובריאות ציוד שילוב מו"פ, ייצור ומכירות. מעל העבר 20 שנים, זה תמיד דבקה את משימת חברה של "קבלת אנשים בעולם בריא". מאז הקמתה, החברה יש עלית צוות התמקדות על מוצר מחקר ופיתוח, ו שיתפה פעולה עם רבים ידוע אוניברסיטאות כדי להשיג שיתוף פעולה אסטרטגי בייצור, הוראה ומחקר, להציג בינלאומי מתקדם טכנולוגיה ולשלב מוצרים. התמקדות על מימן, חמצן מימן, מימן מים, לייזר, קולי, אנרגיה שדה, אינפרא אדום חימום, מגנטי אנרגיה חימום, נמוך בינוני תדר bioelectricity, קצב ורבים עקרונות אחרים, החברה מבצעת רציפה ב-עומק שדרוג פיתוח ומחקר על המוצרים, כדי לשמור את יתרונות של מוצר ביצועים בתעשייה. ברוח של אומן, החברה מספק שיטתי OEM / ODM התאמה אישית עבור מסחר אלקטרוני פלטפורמות, מותג חברות, זרים אחרים לקוחות שירותים. בנוסף, החברה בייצור ניהול, בהתאם קפדן עם מערכת ניהול ISO באיכות דרישות, עם איכות יציבה, טכנולוגיה מתקדמת, להניח כאב להקל בתעשייה של מוניטין טוב. ב 2018, החברה עברה את אישור של לאומי קניין רוחני מערכת ניהול, שכר רופא בכיר של הרפואה ראשוני יועץ של מוצר פיתוח, זכה 136 זכויות קניין רוחני, כולל 63 פטנט תעודות, 37 תעודות הסמכה, 7 תוכנת זכויות יוצרים, וקיבל class II ומעמד III רפואי מכשיר מוצר רישום תעודות. בנוסף, החברה יש גם הוכרו "ענק קטן של מדע וטכנולוגיה", "מפעל היי טק" אחרים חברות היי טק. החברה של מוצרים יש גם עבר TUV? ISO? 13485 / RoHS / reach / CE / FDA הבינלאומי אחר, וכל הזמן לספק ללקוחות עם מוצרי העונים על הדרישות של רפואי מכשיר חוקים ותקנות. המוצרים מיוצאים ליותר מ 50 מדינות וכמעט 200 אזורים באירופה, אמריקה, וכו ', ו הוכרו על ידי הקהילה הבינלאומית.

ראה עוד

מרכז ידיעות

המדריך האולטימטיבי למשאפי מימן: יתרונות ושימוש

טבלה של תוכן 1. מבוא: עליית מי מימן 2. כיצד משאיפת מימן? 3. היתרונות של משפי מימן 3.1 ביצועים אתלטיים שיפור 3.2 תפקוד קוגניטיבי משופר 3.3 תכונות אנטי-אייג 'ינג 3.4 הקלת תנאים כרוניים 3.5 להגביר את המערכת החיסונית 4. כיצד להשתמש במשאפי מימן 4.1 בחירת משפת המימן הנכון 4.2 הכנה

2023-09-11 ראה עוד

היתרונות של משאף מימן בטיפול רפואי

מבוא: משפי מימן זכה לפופולריות בתחום הרפואי כמכשיר לטיפול במצבים רפואיים שונים. במאמר זה, נחקור את היתרונות של שימוש במשאפי מימן ואיך הם יכולים לתרום לתוצאות בריאות משופרת. 1. שיפור בריאות תאית: משפי מימן מספקים שיטה להעברת מימן מולקולרי לתאי הגוף. מימן מולקולרי הוא

2023-09-10 ראה עוד

החזרת ניידות: ההשפעה של פיזיותרפיה מכונות לרגליים

מבוא: היום של עולם מהיר, הצורך יעיל ויעילה שיקום פתרונות הוא חיוני, במיוחד עבור אלה המחפשים כדי להחזיר ניידות. פיזיותרפיה מכונות לרגליים יש התפתחה מפתח כלים במסע הזה, מציע אנשים את ההזדמנות כדי לחזק שלהם נמוך גפיים, לשפר את גמישות, ולהתגבר על פיזי מגבלות. במאמר זה, נבחנו את משמעותי השפעה אלה מכונות יש על שיקום, המאפשר למשתמשים להשיב שלהם עצמאות ולקחת צעדים לכיוון בריאה יותר, פעיל אורח חיים.

2023-07-24 ראה עוד

מהפכה שיקום: פיזיותרפיה מכונות לרגליים

מבוא: ברוכים הבאים לעולם של חיתוך קצה פיזיותרפיה מכונות לרגליים, שבו חדשנות פוגש שיקום. נועד להאיץ התאוששות ולשפר ניידות, אלה מתקדם מכשירים הם מהפכה בתחום פיזיותרפיה. במאמר זה, נבחנו את יתרונות, פונקציונלי, ומפתח תכונות מרשימות הללו מכונות. אם אתה מתאושש מפציעה, או ניתוח, או פשוט מחפש כדי לשפר שלך רגל חוזק וגמישות, פיזיותרפיה אלה מכונות הם כאן כדי לתמוך בך על שלך מסע אופטימלי בריאות וניידות.

2023-07-17 ראה עוד

להירגע ולרפא עם אינפרא אדום חימום מנורת טיפול-הבא-רמת גישה כאב ניהול

ניהול כאב הוא מאבק יומיומי עבור אנשים רבים, מה שהופך פשוט משימות קשה להשלים. אם אתה מישהו מחפש דרכים חדשות כדי לקחת שליטה של שלך כאב, אינפרא אדום חימום טיפול מנורת הוא שווה לחקור. זה מכשיר חדשני מספק חדש, נמוך-סיכון אפשרויות לניהול כאב והרפיה, להבטיח נינוחה ונוח סביבה.

2023-07-10 ראה עוד

היתרונות של אינפרא אדום חימום מנורת טיפול

טיפול זה של באמצעות אינפרא אדום חימום טיפול מנורת הוכח כדי לעזור עם מספר תנאים. הנה כמה דוגמאות של איך זה יכול להועיל לך: 1. כאב הקלה: אינפרא אדום חימום טיפול הוכח כדי לספק מהיר ויעיל כאב הקלה, במיוחד עבור אלה עם תנאים כמו דלקת פרקים, דלקת גידים, שרירים פציעות.

2023-07-03 ראה עוד

את כוח של אינפרא אדום חימום מנורת טיפול: דרך חדשה כדי להקל על כאב ולשפר ריפוי

אם אתה מחפש תרופה-משלוח דרך כדי להקל על כאב, boost שלך גוף של טבעי ריפוי תהליכים, ולשפר הרווחה כללית, אינפרא אדום חימום טיפול מנורת עשוי להיות שווה לשקול. זה מכשיר חדשני משתמש אינפרא אדום אור כדי לחדור עמוק לתוך העור שלך ושרירים, מתן הקלה מהירה וכמה אחרים יתרונות.

2023-06-25 ראה עוד

את מדע מאחורי מימן עשיר כוס מים

מבוא כמו יותר ויותר אנשים לחפש טבעי דרכים כדי לשפר שלהם בריאות ורווחה, את מימן עשיר מים כוס צבר הגדלת פופולריות בקרב מודעת לבריאות צרכנים. אבל איך את כוס באמת עבודה, ומה המדע מאחורי שלה רבים בריאות יתרונות? במאמר זה, אנחנו'll לחקור את מדע מאחורי מימן-עשיר מים ואיך זה יכול לעזור לקדם בריאות טובה יותר.

2023-06-19 ראה עוד

ראה עוד