אודות

גואנגזו AUKEWEL אלקטרוניקה ושות, בע"מ גואנגזו כאב להקל אלקטרוניקה ושות, בע"מ, הוקם בשנת 2000, הוא יצרן של מכשירים רפואיים ובריאות ציוד שילוב מו"פ, ייצור ומכירות. מעל העבר 20 שנים, זה תמיד דבקה את משימת חברה של "קבלת אנשים בעולם בריא". מאז הקמתה, החברה יש עלית צוות התמקדות על מוצר מחקר ופיתוח, ו שיתפה פעולה עם רבים ידוע אוניברסיטאות כדי להשיג שיתוף פעולה אסטרטגי בייצור, הוראה ומחקר, להציג בינלאומי מתקדם טכנולוגיה ולשלב מוצרים. התמקדות על מימן, חמצן מימן, מימן מים, לייזר, קולי, אנרגיה שדה, אינפרא אדום חימום, מגנטי אנרגיה חימום, נמוך בינוני תדר bioelectricity, קצב ורבים עקרונות אחרים, החברה מבצעת רציפה ב-עומק שדרוג פיתוח ומחקר על המוצרים, כדי לשמור את יתרונות של מוצר ביצועים בתעשייה. ברוח של אומן, החברה מספק שיטתי OEM / ODM התאמה אישית עבור מסחר אלקטרוני פלטפורמות, מותג חברות, זרים אחרים לקוחות שירותים. בנוסף, החברה בייצור ניהול, בהתאם קפדן עם מערכת ניהול ISO באיכות דרישות, עם איכות יציבה, טכנולוגיה מתקדמת, להניח כאב להקל בתעשייה של מוניטין טוב. ב 2018, החברה עברה את אישור של לאומי קניין רוחני מערכת ניהול, שכר רופא בכיר של הרפואה ראשוני יועץ של מוצר פיתוח, זכה 136 זכויות קניין רוחני, כולל 63 פטנט תעודות, 37 תעודות הסמכה, 7 תוכנת זכויות יוצרים, וקיבל class II ומעמד III רפואי מכשיר מוצר רישום תעודות. בנוסף, החברה יש גם הוכרו "ענק קטן של מדע וטכנולוגיה", "מפעל היי טק" אחרים חברות היי טק. החברה של מוצרים יש גם עבר TUV? ISO? 13485 / RoHS / reach / CE / FDA הבינלאומי אחר, וכל הזמן לספק ללקוחות עם מוצרי העונים על הדרישות של רפואי מכשיר חוקים ותקנות. המוצרים מיוצאים ליותר מ 50 מדינות וכמעט 200 אזורים באירופה, אמריקה, וכו ', ו הוכרו על ידי הקהילה הבינלאומית.

ראה עוד

מרכז ידיעות

התפקיד ויתרונות של מימן

את ערך ביולוגי של מימן הוא נרחב מאוד. העיקרון הבסיסי הוא כי מימן יכול לחפש רדיקלים חופשיים מזיקים בגוף דרך סלקטיבית השפעות נוגדות חמצון, כולל רדיקלים הידרוקסיל ניטריט אניוני. את סלקטיבית השפעות נוגדות חמצון של מימן מתגלמים ב קוסמטי אנטי-הזדקנות, אנטי דלקתי, אנטי אלרגי, אנטי-קרינה, אנטי עייפות, אנטי-תא מוטציה, אנטי-אפופטוזיס, ויסות חילוף חומרים, ויסות מערכת החיסונית, ותיקון רקמות.

2022-09-01 ראה עוד

האם מימן מווסת הפרעות נוירולוגיות בגוף

1. את יתרונות של טיפול מחלת פרקינסון. מחלת הוא המוקד של מחקר מדעי רפואה מימן. ראשון, בעלי החיים ניסויים אישרו כי שתיית מימן מים יכול להאט את התרחשותם ופיתוח של מחלת פרקינסון. ברמה של אוכלוסייה מדע מחקר, ראשון, מדעי מחקר של כ 20 אנשים גם וידאתי שתיית 1,000 ML/יום של מים המכיל מרכיב זה נמשך 48 שבועות (כמעט 1 שנה). זה יכול באופן משמעותי לשפר את הסימפטומים של מחלת חולים.

2022-09-19 ראה עוד

הבדל בין Vibra-אינפרא אדום סאונה מסורתית סאונה

הטמפרטורה של מסורתית סאונה הוא גבוה ככל 75 מעלות או יותר. אנשים להישאר בסביבה כזו עבור 5-10 דקות לכל היותר, במהלך אשר הם מרגישים לחץ בחזה, קוצר נשימה ואי נוחות. את טמפרטורת רחוק אינפרא אדום סאונה הוא על 40 מעלות, ואנשים יכול להישאר בזה במשך זמן רב (בדרך כלל על 50 דקות הוא המתאים ביותר). החומר של Vibra-אינפרא אדום סאונה יכול שחרור רחוק אינפרא אדום קרני עם אורך גל של 8-14 מיקרון, אשר יכול ישירות לחדור עמוק עור האדם, את אפקט ניקוי רעלים הוא די ברור.

2022-07-08 ראה עוד

מבוא של דופק ולסובב מגנטי מכונת

1. דופק מגנטי מכונה משתמש לסירוגין מתנד כדי ליצור לסירוגין דופק הנוכחי, אשר יכול ליצור צורות שונות של דופק שדה מגנטי על ידי עובר זה הנוכחי לתוך סליל של אלקטרומגנט. את מאפיין של פעמו מגנטי שדה הוא כי שדה מגנטי מופיע לסירוגין, ואת שינוי תדר, צורת גל, וערך שיא של שדה מגנטי יכול להיות מותאם בהתאם לצרכים.

2022-08-11 ראה עוד

יתרונות של מימן עבור שבץ טיפול

יותר מעשר שנים לפני, מדענים הראשונה דיווח כי 2% מימן שאיפה יכול לטפל מוחין איסכמיה-reperfusion פגיעה ולהפחית את גודל של מוחין אוטם, אשר נפתח נקודה מפנה מימן מחקר רפואי.

2022-09-29 ראה עוד

מבוא של PEMF מכשיר

PEMF ב PEMF מכשיר הוא הקיצור של פעמו אלקטרו מגנטי שדה. המקורי PEMF מכשיר מורכב סליל הלמהולץ כי יוצר שדה מגנטי, והמטופל של גוף הוא להציב את שדה מגנטי עבור טיפול. עם זאת, עם התקדמות מדע וטכנולוגיה, זה התפתח מודרני פעם אלקטרומגנטית שדה ציוד, אשר הוא אור וקטן.

2022-08-23 ראה עוד

אמצעי זהירות בעת שימוש Vibra-אינפרא אדום סאונה

כאשר שימוש Vibra-אינפרא אדום סאונה ב אינפרא אדום סאונה, זכור כדי להגן על ספסל ורצפה בתוך Vibra-אינפרא אדום סאונה עם מגבת כמו שאתה יהיה מזיע. את אינפרא אדום חום Vibra-אינפרא אדום סאונה עובד הכי טוב על עור חשוף, ואת מגבת ימנע חלק חום מלהיות מועבר גוף רקמות.

2022-07-08 ראה עוד

מה הם ההשפעות החיוביות של Hydroegn על טיפול של מחלות

1. את יתרונות של מימן על והיפרליפידמיה כבד שומני. שלה בפועל השפעה על והיפרליפידמיה את כבד שומני נראה ברור בשלב זה. ממעשי נקודת המבט, פשוט שתיית מים המכיל מרכיב זה יכול לתת משחק מלא את השפעה ברורה של הפחתת לחץ דם. מעשי אפקטים על שומנים בדם הפחתה של בכבד שומן חדירה. שאיפה של מנות גדולות של מימן או הגדלת הריכוז של מים המכיל מרכיב זה יהיה להפוך את טיפול יותר יעיל.

2022-09-07 ראה עוד

ראה עוד