אודות

גואנגזו AUKEWEL אלקטרוניקה ושות, בע"מ גואנגזו כאב להקל אלקטרוניקה ושות, בע"מ, הוקם בשנת 2000, הוא יצרן של מכשירים רפואיים ובריאות ציוד שילוב מו"פ, ייצור ומכירות. מעל העבר 20 שנים, זה תמיד דבקה את משימת חברה של "קבלת אנשים בעולם בריא". מאז הקמתה, החברה יש עלית צוות התמקדות על מוצר מחקר ופיתוח, ו שיתפה פעולה עם רבים ידוע אוניברסיטאות כדי להשיג שיתוף פעולה אסטרטגי בייצור, הוראה ומחקר, להציג בינלאומי מתקדם טכנולוגיה ולשלב מוצרים. התמקדות על מימן, חמצן מימן, מימן מים, לייזר, קולי, אנרגיה שדה, אינפרא אדום חימום, מגנטי אנרגיה חימום, נמוך בינוני תדר bioelectricity, קצב ורבים עקרונות אחרים, החברה מבצעת רציפה ב-עומק שדרוג פיתוח ומחקר על המוצרים, כדי לשמור את יתרונות של מוצר ביצועים בתעשייה. ברוח של אומן, החברה מספק שיטתי OEM / ODM התאמה אישית עבור מסחר אלקטרוני פלטפורמות, מותג חברות, זרים אחרים לקוחות שירותים. בנוסף, החברה בייצור ניהול, בהתאם קפדן עם מערכת ניהול ISO באיכות דרישות, עם איכות יציבה, טכנולוגיה מתקדמת, להניח כאב להקל בתעשייה של מוניטין טוב. ב 2018, החברה עברה את אישור של לאומי קניין רוחני מערכת ניהול, שכר רופא בכיר של הרפואה ראשוני יועץ של מוצר פיתוח, זכה 136 זכויות קניין רוחני, כולל 63 פטנט תעודות, 37 תעודות הסמכה, 7 תוכנת זכויות יוצרים, וקיבל class II ומעמד III רפואי מכשיר מוצר רישום תעודות. בנוסף, החברה יש גם הוכרו "ענק קטן של מדע וטכנולוגיה", "מפעל היי טק" אחרים חברות היי טק. החברה של מוצרים יש גם עבר TUV? ISO? 13485 / RoHS / reach / CE / FDA הבינלאומי אחר, וכל הזמן לספק ללקוחות עם מוצרי העונים על הדרישות של רפואי מכשיר חוקים ותקנות. המוצרים מיוצאים ליותר מ 50 מדינות וכמעט 200 אזורים באירופה, אמריקה, וכו ', ו הוכרו על ידי הקהילה הבינלאומית.

ראה עוד

מרכז ידיעות

Oxy מימן גנרטור מסין

1. מעל טמפרטורת מחוון אור (מעל טמפרטורת): oxy מימן גנרטור מסין אומר לך שזה אומר כי כאשר המכונה היה ריצה בפעם האחרונה, תא אלקטרוליטי היה מוגן על ידי מעל טמפרטורת וזה היה לא התקרר עדיין. להמשיך לחכות עד התקלה החיווי יוצאת.

2023-01-12 ראה עוד

מבוא של דופק ולסובב מגנטי מכונת

1. דופק מגנטי מכונה משתמש לסירוגין מתנד כדי ליצור לסירוגין דופק הנוכחי, אשר יכול ליצור צורות שונות של דופק שדה מגנטי על ידי עובר זה הנוכחי לתוך סליל של אלקטרומגנט. את מאפיין של פעמו מגנטי שדה הוא כי שדה מגנטי מופיע לסירוגין, ואת שינוי תדר, צורת גל, וערך שיא של שדה מגנטי יכול להיות מותאם בהתאם לצרכים.

2022-08-11 ראה עוד

איך מימן עשיר מים כוס יכול לשפר את המערכת החיסונית שלך

מימן עשיר מים כוס יכול לעזור כדי לשפר את המערכת החיסונית שלך על ידי מתן נוגד חמצון הגנה ושיפור הידרציה. את מולקולרי מימן במים יכול לנטרל רדיקלים חופשיים מזיקים בגוף, הפחתת לחץ חמצוני ודלקת. זה יכול לעזור כדי לחזק את המערכת החיסונית ולשפר בריאות כללית.

2023-05-29 ראה עוד

סיווגים של Oxy מימן גנרטורים בסין

את oxy מימן גנרטור בסין היא אלקטרוכימיים מכשיר המשתמש מים אלקטרוליזה כדי ליצור בראונית גז. Oxy מימן גנרטור בסין כולל בדרך כלל אספקת חשמל מערכת, electrolyzer מערכת, קיטור-מים הפרדת מערכת, מערכת קירור, מערכת בקרה, בטיחות אנטי backfire מערכת, ואבזרים באמצעות מימן-חמצן גנרטור (כגון אקדח להבה, להבת arrester, ולהבה אווירה) התאמת מכשיר) וכו '.

2022-12-15 ראה עוד

העיקרון של hho H2 גנרטור

העיקרון של hho H2 גנרטור בעיקר כולל שני מצבים שונים, כלומר: ייצור מימן על ידי בורית אלקטרוליזה ומימן ייצור על ידי טהור מים אלקטרוליזה. את שתי שיטות יש מאפיינים משלהם, ביניהם: 1. ייצור מימן על ידי טהור מים אלקטרוליזה: פוגש את דרישות את electrolyzed מים (התנגדות גדול מ 1M Ω/cm, deionized מים, או כפול מזוקקים מים בשימוש באלקטרוניקה או ניתוח תעשיית יכול לשמש) הוא נשלח האנודה תא של תא אלקטרוליטי.

2022-11-09 ראה עוד

יציבות של הטוב ביותר נייד מימן נשימה מכונה יצרנים סין

את הטוב ביותר נייד מימן נשימה מכונה יצרנים סין אומר לך על יציבות של מימן נשימה מכונה ציוד פעולה. הטוב ביותר נייד מימן נשימה מכונה יצרנים סין אומר לך כמה אנשים מי צריך מימן שאיפה מכונות כדי להשיג מחלה התערבות, צריך לשאוף מימן במשך זמן רב בכל יום, והם צריך להתמיד בזמן טווח שאיפה. במקרה זה, את היציבות של ציוד פעולה הוא מאוד חשוב.

2023-03-23 ראה עוד

השימוש hho H2 גנרטור ביישומים מעשיים

כמו ירוק אנרגיה בינוני, את מימן בשימוש על ידי את hho H2 גנרטור יכול לענות על דרישות של משאבים, סביבה, ופיתוח בר קיימא באותו זמן, אשר הוא ללא תחרות על ידי אחרים גזים. Hho H2 גנרטור הוא כדי ליצור מימן על ידי אלקטרוליזה. זה משתמש אשלגן הידרוקסיד תמיסה מימית כמו אלקטרוליט ויקר מתכת כמו את האלקטרודה.

2022-10-20 ראה עוד

בחירה של H2 שאיפה מכונה

הוא מימן הטהור מצב של H2 מכונה שאיפה 300ml או 600ml? למרות מימן H2 מכונה שאיפה יש ביולוגית גדולה בטיחות, את מימן פיצוץ טווח (4-74%) הוא גם נחשב.

2022-12-01 ראה עוד

ראה עוד