درباره ما

"گوانگ ژو "آکيفل الکترونيکس ک" گوانگ ژو aokewei الکترونيک کو... شناسه، در سال ۲۰۰۰ تاسیس شده، تولید کننده وسایل پزشکی و تجهیزات درمانی است که R & D، تولید و فروش را یکپارچه می کند. در طی 20 سال گذشته، همیشه به ماموریت شرکت "مردم رو در دنیا سالم تر می کنه" از زمان تشکیل شدن شرکت یه تیم نخستین داره که روی تحقیقات و توسعه محصول تمرکز میکنه و با بسیاری از دانشگاه های شناخته شده همکاری کرده است تا به دست آوردن همکاری استراتژیک در تولید، آموزش و تحقیقات، تکنولوژي پيشرفته بين المللي رو معرفي ميکنه تمرکز به هیدروژن اکسیژن هیدروژن آب هیدروژن گرمای انرژی مغناطیسی، زیست زیست متوسط، ریتم و خیلی اصول دیگر شرکت توسعه ي عميق و تحقيقات در مورد محصولات انجام ميده براي نگه داشتن مزاياي عمليات محصول در صنعت با روحيه ي کارخون، شرکت رسيدگي سامانه سازماني OEM / ODM براي پلت هاي اجاره اي... شرکت های برند، شرکت های خارجی و دیگر خدمات مشتری. علاوه بر این، شرکت در مدیریت تولید، در مواقع با نیازهای سیستم مدیریت کیفیت ایزو با کیفیت پایدارش، تکنولوژي پيشرفته آکيوي در سال 2018، شرکت گواهي سيستم مديريت اموال ذهني ملي رو قبول کرد يه پزشک ارشد پزشکي به عنوان مشاور اوليه توسعه محصول استخدام کرد ، 136 حقوق ذهني از جمله 63 گواهي ثبت نام رو برده ۳۷ گواهی مدرک ، هفت حق کپی نرم افزاری و گواهي هاي ثبت وسيله ي محصولات درجه دوم و کلاس 3 دريافت کرده بعلاوه، این شرکت همچنین به عنوان "کوچک غول از علم و تکنولوژی" شناخته شده است، و دیگر شرکت های تکنولوژی بالا. محصولات شرکت هم رد شده؟ ایزو؟ 13485 / RoHS / رسيدن / CE / FDA و ديگر گواهي بين المللي و دائما به مشتری ها محصولاتی را فراهم میکنند که با نیازهای قوانین و قوانین و قوانین پزشکی انجام می دهند. این محصولات به بیش از ۵۰ کشور و تقریباً ۲۰۰ منطقه در اروپا، آمریکا و غیره صادر می شوند و توسط جامعه بین المللی شناخته شده اند.

بیشتر ببینید

اخبار

معرفی ماشین نبض و چرخش مگناه درمانی

ضربان ماشين مغناطيسي درماني از يه نوسان سازي متحده استفاده ميکنه تا جريان نبض متحد رو توليد کنه که می تواند شکل های مختلفی از میدان مغناطیسی نبض را با عبور کردن این جریان به کف الکترومغناطیسی تولید کند. ویژگی میدان مغناطیسی ضربه شده این است که میدان مغناطیسی به طور مداوم ظاهر می شود، و فرکانس تغییر، فرم موج، و مقدار بالای میدان مغناطیسی می تواند بر اساس نیازها تنظیم شود.


طبقه بندی ژنراتور اکسی هیدروژن در چین

ژنراتور هیدروژن اکسی در چین یک دستگاه الکتروشیمیایی است که برای تولید گاز براونی استفاده می کند. ژنراتور اکسی هیدروژن در چین شامل یک سیستم تامین انرژی، سیستم الکترولیزار، سیستم جداسازی آب بخار، سیستم خنک، سیستم کنترل، سیستم ضد امنیتی و سازمان هایی با استفاده از ژنراتور هیدروژن اکسیژن (مثل اسلحه شعله، بازداشت کننده آتش، و اتمسفر شعله) دستگاه تنظیم) و غیره


اصل ژنراتور hho H2

اصل ژنراتور hho H2 شامل دو موقعیت مختلف می شود: تولید هیدروژن با الکترولیسیس و تولید هیدروژن با الکترولیسی آب خالص این دو روش ویژگی های خود دارند که در میان آنها: ۱ تولید هیدروژن با الکترولیسیس آب خالص: آب الکترولي ايجاد ميکنه یا آب دو برابر استفاده شده در صنعت الکترونیکی یا تحلیل استفاده می شود، به اتاق آند سلول الکترولیتیک فرستاده می شود.


استفاده از مولد hho H2 در کاربردهای عملی

به عنوان یک رسانه انرژی سبز، هیدروژن که توسط ژنراتور H2 استفاده می شود، می تواند با نیازهای منابع، محیطی، و توسعه ي پایدار همزمان، که توسط گازهاي ديگه نشده است. ژنراتور H2 هیدروژن توسط الکترولیز تولید میکنه این استفاده از راه حل پتاسیم هیدروکسید به عنوان یک الکترولیت و فلز باارزش به عنوان الکترود استفاده می کند.


گزینش ماشین تنفس H2

حالت هیدروژن خالص ماشین نفوذ H2 300 میل یا 600 میلی؟ اگرچه هیدروژن در ماشین تنفس H2 امنیت زیستی دارد، محدوده انفجار هیدروژن (۴۷۴) نیز در نظر گرفته شده است.


مزایای هیدروژن برای درمان استراک

بيشتر از ده سال پيش دانشمندان اول گزارش دادند که دو درصد هیدروژن می تواند درمان زخم های اسکیمی را درمان کند بي فارفتي که نقطه ي تغيير در تحقيقات پزشکي هيدروژن رو باز کرد


توليد کننده های ماشین مگنتو ترمانی شما را برای درک کردن احتیاط برای استفاده از ماشین مغناطیی درمانی می گیرند

۱ : سازنده ی ماشین مغناطیسی به شما می گوید که رئیس عوارض جانبی مغناطی درمانی با استفاده از تجهیزات مغناطی درمانی به قدرت ميدان مغناطيسي مربوطه ، . از میدان مغناطیسی خیلی قوی استفاده نکنید، این کمک می کند یا از عوارض جانبی دوری کنید


ویژگی های ماشین تنفس H2

در مورد روش تولید هیدروژن ماشین استفاده H2 یاد بگیرید ترکیب هیدروژن اکسیژن بالا توسط الکترولیسیس Lye تولید می شود ( اضافه کردن الفیایی قوی مانند پتاسیم هیدروکسید آب گاز خود ماشین تنفس H2 با احتمال الکترواستاتیک و انفجار مواجه خواهد شد (برکت اسناد در همه جایی است) این تکنولوژی تولید هیدروژن به تدریج در صنایع رسیده است.


بیشتر ببینید