MEIST

Guangzhou AUKEWEL Electronics Co, Ltd Guangzhou aokewei Electronics Co., Ltd., aastal asutatud meditsiiniseadmete ja tervishoiuvahendite tootja, mis integreerivad teadus- ja arendustegevust, tootmist ja müüki. Viimase 20 aasta jooksul on ta alati pidanud kinni ettevõtlusmissioonist, et muuta inimesi maailmas tervislikumaks. Alates asutamisest on ettevõte eliitrühm, mis keskendub tooteuuringutele ja arendamisele, ja on teinud koostööd paljude tuntud ülikoolidega, et saavutada strateegilist koostööd tootmise, õpetamise ja teadusuuringute valdkonnas; tutvustada rahvusvahelist kõrgtehnoloogiat ja integreerida tooteid. Keskendudes vesinikule, vesiniku hapnikule, vesinikuveele, laserile, ultrahelile, energiaväljale, infrapunakendamisele, magnetküte, madala keskmise sagedusega bioelektri, rütm ja paljud muud põhimõtted; ettevõte teostab pidevat põhjalikku arendamist ja uuringuid toodete kohta; Säilitada toodete tulemuslikkuse eelised tööstuses. Vaimus käsitöötaja, ettevõte pakub süstemaatilise OEM / ODM kohandamise e-kaubandusplatvormide, kaubamärgi ettevõtted, välismaised ettevõtted ja muud kliendid Teenused. Lisaks tootmise juhtimise ettevõte, rangelt kooskõlas ISO kvaliteedijuhtimissüsteemi nõuetega, oma stabiilse kvaliteediga, kõrgtehnoloogia, Aokewei tööstuse hea maine. 2018. aastal võttis ettevõte vastu riikliku intellektuaalomandi juhtimise süsteemi sertifitseerimise, palgatud vanem meditsiiniarsti tootearenduse esialgseks konsultandiks, võitis 136 intellektuaalomandi õigust, sealhulgas 63 patenditõendit, 37 kvalifikatsioonitunnistust, 7 tarkvara autoriõigust, Ning saadud II ja III klassi meditsiiniseadmete registreerimistunnistused. Lisaks: Ettevõte on tunnustatud ka kui "väike teaduse ja tehnoloogia hiiglane", "kõrgtehnoloogia ettevõte" ja teised kõrgtehnoloogilised ettevõtted. Ettevõtte tooted on samuti läbinud TUV? ISO? 13485 / RoHS / näitaja / CE / FDA ja muu rahvusvaheline sertifitseerimine, ja pidevalt pakkuda klientidele tooteid, mis vastavad meditsiiniseadmete seaduste ja määruste nõuetele. Neid tooteid eksporditakse üle 50 riiki ja ligi 200 piirkonda Euroopas, Ameerikas jne ning on tunnustatud rahvusvaheline üldsus.

vaata rohkem

UUDISED

Ultimate juhend vesinikuinhalaatorite: kasu ja kasutamine

Sisukord 1. Sissejuhatus: vesinikuinhalaatorite tõusu 2. Kuidas vesinikuinhalaatorid töötavad? 3. Vesiniinhalaatorite eelised 3.1 Parandatud sportlik jõudlus 3.2 Parandatud kognitiivne funktsioon 3.3 Vananemisevastased omadused 3. 3. 4 Krooniliste tingimuste leevendamine 3.5 Parandatud immuunsüsteemi 4. Kuidas kasutada vesinikuinhalaatoreid 4.1 Valimine õige vesinik 4. 2 Valmistus

2023-09-11 vaata rohkem

Vesiniinhalaatorite kasu meditsiiniravis

Sissejuhatus: Vesinikuinhalaatorid on saanud populaarsust meditsiini valdkonnas kui ravitseadme erinevate tervisetingimuste. Selles artiklis uurime kasu vesinikuinhalaatorite kasutamise ja kuidas nad saavad aidata parandada tervise tulemusi. 1. Paranenud rakkude tervis: vesinikuinhalaatorid pakkuda meetodi tarnida molekulaarse vesiniku keha rakkudesse. Molekulaarvesinik

2023-09-10 vaata rohkem

Liikuvuse taastamine: Füsioteraapia masinate mõju jalge

Sissejuhatus: tänapäeva kiires maailmas on vajadus tõhusate ja tulemuslike rehabilitatsioonilahenduste järele ülioluline; eelkõige neile, kes soovivad taastada liikuvust. Jalgade füsioteraapia masinad on tekkinud sellel reisil põhivahendina, pakkudes üksikisikutele võimalust tugevdada oma alajäsemeid, parandada paindlikkust ja ületada füüsilisi piiranguid. Selles artiklis uurime märkimisväärset mõju nende masinate taastusravile, võimaldada kasutajatel oma sõltumatuse tagasi võtta ning astuda edusamme tervislikuma ja aktiivsema eluviisi suunas.

2023-07-24 vaata rohkem

Revolutsiooniv taastusravi: jalgade füsioteraapia masinad

Sissejuhatus: Tere tulemast tipptasemel füsioteraapia masinate maailma jalgadele, kus innovatsioon kohtub taastusraviga. Need arenenud seadmed, mis on kavandatud taastumise kiirendamiseks ja liikuvuse suurendamiseks, on füsioteraapia valdkonnas revolutsiooniline. Selles artiklis uurime eeliseid, funktsionaalsust ja põhijooneid nende märkimisväärsete masinate. Kas sa taastud vigastusest või operatsioonist või lihtsalt otsid oma jala tugevust ja paindlikkust, need füsioteraapia masinad on siin, et toetada teid reisil optimaalse tervise ja liikuvuse poole.

2023-07-17 vaata rohkem

Lõdvesta ja ravida infrapuna kütteteraapialampiga - Järgmise taseme lähenemisviis valu juhtimisele

Valujuhtimine on paljude inimeste jaoks igapäevane võitlus, mis muudab lihtsaid ülesandeid raske lõpule viia. Kui sa oled keegi, kes otsib uusi võimalusi, et kontrollida oma valu, infrapuna soojendamise lamp on väärt uurimist. See uuenduslik seade pakub uusi, madala riskiga võimalusi valu haldamiseks ja lõõgastamiseks, tagades rahuliku ja mugava keskkonna.

2023-07-10 vaata rohkem

Kasu infrapuna kütte teraapia lambi kasud

See ravi kasutades infrapuna kütteteraapia lambi on tõestatud, et aidata mitmeid tingimusi. Siin on mõned näited, kuidas see teile kasu saab: 1. Valu relief: Infrapuna soojendusravi on tõestatud kiiret ja efektiivset valu leevendamist, eriti nendele, kellel on liigesepõletik, kõrvaltoimed ja lihaskahjustused.

2023-07-03 vaata rohkem

Infrapuna kütte teraapia lambi jõud: Uus viis leevendada valu ja suurendada tervendamine

Kui otsite ravimivaba viisi valu leevendamiseks, suurendada oma keha loomulik paranemisprotsess, ja parandada üldist heaolu, infrapuna soojendamise lamp võib olla väärt kaaluda. See uuenduslik seade kasutab infrapunavalgust, et tungida sügavale naha ja lihastesse, pakkudes kiiret abi ja mitmeid teisi kasu.

2023-06-25 vaata rohkem

Teadus vesinik rikas vee karikas tagant

Sissejuhatus Kuna üha enam inimesi otsib looduslikke viise oma tervise ja heaolu parandamiseks, vesinik rikas vesi karikas on kasvanud populaarsus terviseteadlike tarbijate seas. Aga kuidas tass tegelikult töötab, ja mis on teadus selle paljude tervise kasu taga? Selles artiklis uurime teadust vesinik rikas vesi ja kuidas see aitab edendada paremat tervist.

2023-06-19 vaata rohkem

vaata rohkem