O NáS

Guangzhou aukewel electronics co., ltd. guangzhou aokewei electronics co., ltd., established in 2000, is a manufacturer of medical devices and health care equipment integrating r & d, production and sales. Během posledních dvaceti let se vždy držela mise podniku, která má "učinit lidi ve světě zdravějšími". Od svého založení má společnost elitní tým zaměřený na výzkum a vývoj výrobků a spolupracovala s mnoha známými univerzitami na dosažení strategické spolupráce ve výrobě, výuce a výzkumu, zavést mezinárodní moderní technologie a integrovat produkty. Zaměření na vodík, kyslík vodík, vodíková voda, laser, ultrazvukové, energetické pole, infračervené vytápění, magnetické vytápění energie, nízké střední frekvence bioelektřiny, rytmus a mnoho dalších zásad, společnost provádí neustálé hloubkové modernizaci vývoje a výzkumu výrobků, Aby se udržely výhody výkonnosti produktu v průmyslu. V duchu řemeslníka poskytuje společnost systematické přizpůsobení oem/odm pro platformy elektronického obchodu, značkové podniky, zahraniční podniky a další služby zákazníků. kromě toho společnost v řízení výroby, v přísném souladu s požadavky na systém řízení kvality iso, s jeho stabilní kvalitou, pokročilou technologií, Polož aokewei v dobré pověsti průmyslu. V roce 2018 společnost prošla certifikací národního systému řízení duševního vlastnictví, najala vedoucího doktora medicíny jako předběžného poradce pro vývoj výrobků, získala 136 práv duševního vlastnictví, včetně 63 patentových certifikátů, 37 kvalifikačních certifikátů, 7 autorských práv na software, A získali osvědčení o registraci zdravotnických prostředků třídy ii a třídy iii. Kromě toho byla společnost uznána jako "malý obr vědy a technologií", "high-tech enterprise" a další high-tech podniky. Výrobky společnosti také prošly tuv? Iso? 13485/rohs/reach/ce/fda a další mezinárodní certifikace a neustále poskytují zákazníkům produkty, které splňují požadavky zákonů a předpisů o zdravotnických prostředcích. Výrobky jsou vyváženy do více než 50 zemí a téměř 200 regionů v evropě, americe atd. a byly uznány mezinárodním společenstvím.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Úloha a přínosy vodíku

Biologická hodnota vodíku je velmi rozsáhlá. Základním principem je, že vodík může odstraňovat škodlivé volné radikály v těle prostřednictvím selektivních antioxidačních účinků, včetně hydroxylových radikálů a nitritových anionů. Selektivní antioxidační účinky vodíku jsou zakotveny v kosmetické anti-aging, protizánětlivé, anti-alergické, anti-radiation, anti-únava, anti-cell mutace, anti-apoptosis, metabolická regulace, imunitní regulace a oprava tkáně.

2022-09-01 zobrazit více

Reguluje vodík neurologické poruchy v těle

1. výhody léčby parkinsonovy choroby. Parkinsonova choroba se zaměřuje na vědecký výzkum vodíkové medicíny. Za prvé, pokusy na zvířatech potvrdily, že pití vodíkové vody může zpomalit výskyt a vývoj parkinsonovy choroby. Na úrovni populačního vědeckého výzkumu, zaprvé, vědecká studie přibližně 20 osob také ověřila, že pití 1 000 ml/den vody obsahující tuto složku trvalo 48 týdnů (téměř 1 rok). Může výrazně zlepšit příznaky pacientů s parkinsonovou chorobou.

2022-09-19 zobrazit více

Rozdíl mezi vibrací-infračervenou saunou a tradiční saunou

Teplota tradiční sauny je až 75 stupňů nebo více. Lidé zůstávají v takovém prostředí nanejvýš 5-10 minut, během něhož budou cítit těsnost na hrudi, dušnost a nepohodlí. Teplota v dálkové infračervené sauně je asi 40 stupňů a lidé v ní mohou zůstat dlouho (obvykle asi 50 minut je nejvhodnější). Materiál vibra-infračervené sauny může uvolnit dálkové infračervené paprsky s vlnovou délkou 8-14 mikronů, které mohou přímo proniknout hluboko do lidské kůže, detoxikační efekt je zcela zřejmý.

2022-07-08 zobrazit více

Zavedení pulzního a otočeného magnetoterapeutického stroje

1. pulzní magnetoterapeutický stroj používá intermitentní oscilátor k generování intermitentního pulzního proudu, který může generovat různé tvary pulzního magnetického pole tím, že předá tento proud do cívky elektromagnetu. Charakteristikou pulzního magnetického pole je, že se magnetické pole objevuje průběžně, a měnící se frekvence, vlna a špičková hodnota magnetického pole lze upravit podle potřeb.

2022-08-11 zobrazit více

Výhody vodíku pro léčbu mrtvicí

Před více než deseti lety vědci nejprve uvedli, že 2% inhalace vodíku by mohla léčit poranění mozkové ischemie-reperfuze a snížit velikost mozkového infarktu, což otevřelo zlomový bod v lékařském výzkumu vodíku.

2022-09-29 zobrazit více

Zavedení zařízení pemf

Pemf in pemf device is the abbreviation of pulsed electro magnetic field. Původní zařízení pemf se skládá z helmholtzovy cievky, která vytváří magnetické pole, a tělo pacienta je umístěno v magnetickém poli k léčbě. S rozvojem vědy a techniky se však vyvinula v moderní pulzní elektromagnetické pole zařízení, které je lehké a malé.

2022-08-23 zobrazit více

Opatření při použití vibra-infračervené sauny

Při použití vibra-infračervené sauny v infračervené sauně, nezapomeňte chránit lavičku a podlahu uvnitř vibra-infračervené sauny s ručníkem, jak budete potit hojně. Infrared heat in the vibra-infrared sauna works best on bare skin, and the towel will prevent some of the heat from being transferred to your body tissues.

2022-07-08 zobrazit více

Jaké jsou pozitivní účinky přípravku hydroegn na léčbu onemocnění

1. přínosy vodíku na hyperlipidémii a mastné játra. Jeho skutečný účinek na hyperlipidémii a mastné játra se zdá být v této fázi jasný. Z praktického hlediska může jednoduše pitná voda obsahující tuto složku dávat plnou hře zjevnému účinku snížení krevního tlaku. Praktické účinky na krevní lipidy a snížení jaterní mastné infiltrace. Inhalace velkých dávek vodíku nebo zvýšení koncentrace vody obsahující tuto složku bude léčba účinnější.

2022-09-07 zobrazit více

zobrazit více