O NáS

Guangzhou aukewel electronics co., ltd. guangzhou aokewei electronics co., ltd., established in 2000, is a manufacturer of medical devices and health care equipment integrating r & d, production and sales. Během posledních dvaceti let se vždy držela mise podniku, která má "učinit lidi ve světě zdravějšími". Od svého založení má společnost elitní tým zaměřený na výzkum a vývoj výrobků a spolupracovala s mnoha známými univerzitami na dosažení strategické spolupráce ve výrobě, výuce a výzkumu, zavést mezinárodní moderní technologie a integrovat produkty. Zaměření na vodík, kyslík vodík, vodíková voda, laser, ultrazvukové, energetické pole, infračervené vytápění, magnetické vytápění energie, nízké střední frekvence bioelektřiny, rytmus a mnoho dalších zásad, společnost provádí neustálé hloubkové modernizaci vývoje a výzkumu výrobků, Aby se udržely výhody výkonnosti produktu v průmyslu. V duchu řemeslníka poskytuje společnost systematické přizpůsobení oem/odm pro platformy elektronického obchodu, značkové podniky, zahraniční podniky a další služby zákazníků. kromě toho společnost v řízení výroby, v přísném souladu s požadavky na systém řízení kvality iso, s jeho stabilní kvalitou, pokročilou technologií, Polož aokewei v dobré pověsti průmyslu. V roce 2018 společnost prošla certifikací národního systému řízení duševního vlastnictví, najala vedoucího doktora medicíny jako předběžného poradce pro vývoj výrobků, získala 136 práv duševního vlastnictví, včetně 63 patentových certifikátů, 37 kvalifikačních certifikátů, 7 autorských práv na software, A získali osvědčení o registraci zdravotnických prostředků třídy ii a třídy iii. Kromě toho byla společnost uznána jako "malý obr vědy a technologií", "high-tech enterprise" a další high-tech podniky. Výrobky společnosti také prošly tuv? Iso? 13485/rohs/reach/ce/fda a další mezinárodní certifikace a neustále poskytují zákazníkům produkty, které splňují požadavky zákonů a předpisů o zdravotnických prostředcích. Výrobky jsou vyváženy do více než 50 zemí a téměř 200 regionů v evropě, americe atd. a byly uznány mezinárodním společenstvím.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Oxy hydrogen generator from China

1. over temperature indicator light (over temperature): oxy hydrogen generator from china tells you that it means that when the machine was running last time, elektrolytická buňka byla chráněna nadměrnou teplotou a ještě neochladla. Pokračujte v čekání, až se světlo ukazatele poruchy zhasne.

2023-01-12 zobrazit více

Zavedení pulzního a otočeného magnetoterapeutického stroje

1. pulzní magnetoterapeutický stroj používá intermitentní oscilátor k generování intermitentního pulzního proudu, který může generovat různé tvary pulzního magnetického pole tím, že předá tento proud do cívky elektromagnetu. Charakteristikou pulzního magnetického pole je, že se magnetické pole objevuje průběžně, a měnící se frekvence, vlna a špičková hodnota magnetického pole lze upravit podle potřeb.

2022-08-11 zobrazit více

Jak vodní pohár bohatý na vodík může zvýšit váš imunitní systém

Vodní pohár bohatý na vodík může pomoci zvýšit váš imunitní systém tím, že poskytuje antioxidační ochranu a zlepšuje hydrataci. Molekulární vodík ve vodě může neutralizovat škodlivé volné radikály v těle, což snižuje oxidační stres a zánět. To může pomoci posílit imunitní systém a zlepšit celkové zdraví.

2023-05-29 zobrazit více

Klasifikace oxy vodíkových generátorů v číně

Generátor vodíku oxy v číně je elektrochemické zařízení, které používá elektrolýzu vody k generování brownského plynu. Oxy vodíkový generátor v číně obecně zahrnuje napájecí systém, systém elektrolyzátoru, systém oddělení pary-vody, systém chlazení, řídicí systém, bezpečnostní systém proti zpětnému požáru, a příslušenství používající vodík-kyslíkový generátor (např. plamenový pušek, ztuhlovač plamene a atmosféru plamene) seřizovací zařízení) atd.

2022-12-15 zobrazit více

Princip hho h2 generátor

Princip hho h2 generátoru zahrnuje především dvě odlišné situace, a to: výrobu vodíku elektrolýzou lži a výrobu vodíku čistou vodní elektrolýzou. Tyto dvě metody mají své vlastní vlastnosti, mezi nimiž: 1. výroba vodíku čistě vodní elektrolýzou: splňuje požadavky elektrolyzované vody (odolnost větší než 1m Ω/cm, deionizovaná voda nebo dvojitě destilovaná voda použitá v elektronickém nebo analytickém průmyslu lze použít) je odeslána do anodové komory elektrolytické buňky.

2022-11-09 zobrazit více

Stabilita nejlepších přenosných vodíkových dýchacích strojů výrobců číny

Nejlepší výrobci přenosných vodíkových dýchacích strojů v číně vám vyprávějí o stabilitě provozu zařízení pro dýchání vodíku. Nejlepší přenosný vodík dýchací stroj výrobci čína vám říká, že někteří lidé, kteří potřebují vodík inhalační stroje k dosažení nákazy intervence, potřebují dýchat vodík po dlouhou dobu každý den, a musí přetrvávat při dlouhodobém inhalaci. V tomto případě je stabilita provozu zařízení velmi důležitá.

2023-03-23 zobrazit více

Použití hho h2 generátoru v praktických aplikacích

Jako zelené energetické médium může vodík, který používá generátor hho h2, zároveň splňovat požadavky zdrojů, životního prostředí a udržitelného rozvoje, což je nesrovnatelné ostatními plyny. Hho h2 generátor má generovat vodík elektrolýzou. Jako elektrolyt používá vodný roztok hydroxidu draselného a jako elektródu drahé kovy.

2022-10-20 zobrazit více

Výběr h2 inhalační stroje

Je čistý vodíkový režim inhalačního stroje h2 300ml nebo 600ml? Ačkoli vodík v inhalačním stroji h2 má velkou biologickou bezpečnost, je zvážen i rozsah detonace vodíku (4-74%).

2022-12-01 zobrazit více

zobrazit více